Strona głównaWiadomościBezpłatny kredyt na fotelik samochodowy w Nest Banku

Bezpłatny kredyt na fotelik samochodowy w Nest Banku

Nest Bank uruchomił właśnie pierwszy na polskim rynku zupełnie darmowy kredyt  na fotelik samochodowy dla dziecka. To kolejny produkt w ofercie banku przygotowany specjalnie z myślą o rodzinach. Promocji towarzyszy kampania edukująca w zakresie właściwego doboru i montażu fotelików w aucie. – Bezpłatny kredyt i towarzysząca promocji kampania to nasza inwestycja w bezpieczeństwo polskich rodzin – mówi Bartosz Chytła, Pierwszy Wiceprezes Nest Banku.


Promocja towarzysząca kampanii „Superfotelik – Chroni na bank” dostępna jest w Nest Banku od 13 czerwca. Kredyt w wysokości od 500 zł do 2000 zł, płatny w 10 ratach, otrzyma każdy,  kto zakupi fotelik samochodowy dla dziecka i w ciągu 60 dni od zawarcia umowy kredytu przedstawi potwierdzenie zakupu.

 

– Jesteśmy bankiem skoncentrowanym na potrzebach rodzin, a bezpieczeństwo dzieci jest  dla każdej rodziny najważniejsze – mówi Bartosz Chytła, Pierwszy Wiceprezes Nest Banku. – Promocja i towarzysząca jej kampania są naszą inwestycją w bezpieczeństwo polskich rodzin. Chcemy, żeby każdy rodzic mógł pozwolić sobie na zakup najlepszego fotelika dla swojego dziecka. I miał odpowiednią wiedzę, by właściwie je ochronić – dodaje Bartosz Chytła.

 

Jak pokazują badania zrealizowane na zlecenie Nest Banku, ponad połowa badanych zainwestowała w fotelik samochodowy od 101 do 500 zł, co w praktyce daje jedynie złudzenie ochrony dla dziecka. Aż 63,9% badanych nie sprawdziło przed zakupem, czy fotelik  jest dopasowany zarówno do dziecka, jak i samochodu. Jednocześnie 62% rodziców jest zainteresowanych możliwością zakupu droższego fotelika, spełniającego odpowiednie standardy i sfinansowania go kredytem bez odsetek i oprocentowania. Dzięki promocji „Superfotelik – chroni na bank” polscy rodzice zyskali możliwość skorzystania z darmowego kredytu na ten cel. W ramach kampanii towarzyszącej promocji, skupionej wokół strony superfotelik.pl, opiekunowie dowiedzą się również, w jaki sposób dobrać i zamontować w samochodzie fotelik bezpieczeństwa, który najlepiej ochroni ich dziecko.

 

Z promocji skorzystać można dwukrotnie w okresie jej obowiązywania. W przypadku niedostarczenia dokumentu potwierdzającego, zostanie naliczone oprocentowanie według stałej nie wyższej, niż 9,40% rocznie. Uczestnikiem promocji może być każdy, kto w okresie od 13.06 do dnia odwołania przez bank promocji złoży wniosek o kredyt.

Regulamin promocji „Superfotelik – Chroni na bank” dla Nest Kredytów Gotówkowych  w Nest Banku S.A. jest dostępny pod linkiem.

 

*Badanie opinii dotyczące fotelików samochodowych,­­ zrealizowane metodologią CATI na 900 respondentach, wykonane przez firmę Biostat na potrzeby kampanii Superfotelik,

**Darmowy kredyt, bez oprocentowania i prowizji dostępny jest dla klientów, którzy przedstawią dowód zakupu nowego fotelika samochodowego o wartości min. 80% kwoty kredytu (nie mniej, niż 500 zł) w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu.

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe (konta, zarówno dla klientów detalicznych, jak i mikroprzedsiębiorstw).      

                
Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, Nest Bank zapewnia całodobowy dostęp do usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową. Nie rezygnując jednak z bezpośredniego kontaktu z Klientami, bank sukcesywnie rozbudowuje w całej Polsce sieć kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek.

Źródło: Bank Smart

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular