Strona główna Wiadomości Banking Technology Awards dla Getin Banku

Banking Technology Awards dla Getin Banku

Banking Technology Awards dla Getin Banku

Getin Bank zdobył główną nagrodę w międzynarodowym konkursie Banking Technology Awards w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych”. Laureaci zostali wyróżnieni podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się 31 października br. w Londynie.


Mobilna aplikacja „Oszczędź sobie” pozwalająca na spontaniczne oszczędzanie drobnych kwot, płatności zbliżeniowe NFC z systemem MyWallet czy też alternatywne przelewy sms to przykłady innowacyjnych rozwiązań, z których mogą korzystać Klienci Getin Banku. Maksymalnie uproszczona i funkcjonalna oferta, intuicyjna obsługa aplikacji oraz użyteczność rozwiązań zyskały uznanie jury konkursu Banking Technology Awards, które przyznało Bankowi nagrodę za najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w oferowanych produktach.

 

Bankowość mobilna to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów. Przeprowadzone przez nas niedawno badania pokazały, że już 36% użytkowników nie wyobraża sobie bez niej życia. Dlatego też włożyliśmy dużo czasu i energii w proces wdrażania technologii mobilnych w Getin Banku, tak aby były one jak najbardziej przyjazne i użyteczne dla naszych Klientów. Cieszy nas, że wprowadzone przez nas rozwiązania zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów i nagrodzone w konkursie Banking Technology Awards – mówi Maciej Szczechura, członek zarządu Getin Noble Banku.

 

Celem konkursu jest nagradzanie firm oraz instytucji za wybitne osiągnięcia
w wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w usługach finansowych. Nominację w Banking Technology Awards otrzymują organizacje, które potrafią umiejętnie wykorzystać potencjał nowych technologii, z korzyścią zarówno dla klientów, jak i dla biznesu. Laureatów tegorocznej, 14 już edycji wydarzenia wyłoniła kapituła konkursu złożona z praktyków i analityków rynku. Wyniki zostały ogłoszone podczas gali finałowej, która odbyła się 31 października 2013 roku w Londynie.

 

Banking Technology Award to kolejna nagroda, którą otrzymał w tym roku Getin Bank za umiejętne wykorzystanie potencjału nowych technologii w usługach finansowych. Bank został również wyróżniony Cannes Innovation Lion za kartę Display MasterCard i tytułem Ambasadora Innowacji 2013 UNIT4 TETA, a Natalia Załecka, dyrektor Marketingu Getin Noble Banku otrzymała wyróżnienie w konkursie Osobowość Marketingu Roku za innowacyjne wykorzystanie nowych technologii.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.