Strona głównaWiadomościBank Zachodni WBK nagrodzony za Program Rozwoju Eksportu i Konto

Bank Zachodni WBK nagrodzony za Program Rozwoju Eksportu i Konto

Dwa rozwiązania Banku Zachodniego WBK – Program Rozwoju Eksportu oraz Konto<20 – zostały nagrodzony w dwóch niezależnych konkursach Bloomberg Businessweek Polska oraz WPROST. Nagrody stanowią potwierdzenie skutecznej realizacji przez Bank Zachodni WBK strategii innowacyjności w obszarze bankowości korporacyjnej i detalicznej.


Program Rozwoju Eksportu został nagrodzony w kategorii Najbardziej Innowacyjny Projekt w konkursie „Luminatus 2016” organizowanym przez Bloomberg Businessweek Polska. To już kolejna edycja wydarzenia, w którym doceniane są najciekawsze innowacje. Jedną z nich jest właśnie Program Rozwoju Eksportu – jedyna tego typu inicjatywa na polskim rynku. W ramach PRE eksperci dzielą się z przedsiębiorcami swoją wiedzą oraz doświadczeniem z różnych obszarów związanych z eksportem towarów i usług. Założeniem projektu jest pomoc firmom, które chcą rozpocząć działalność na rynkach zagranicznych lub są już tam obecne. PRE jest inicjatywą długofalową, na którą składają się m.in. konferencje, seminaria, śniadania biznesowe oraz wirtualne i stacjonarne misje handlowe. Inicjatywa wspierana jest przez Partnerów merytorycznych: Bisnode, Google, Crido Taxand, KPMG oraz Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.

 

Konto<20 zwyciężyło w konkursie „Portfele WPROST 2016” w kategorii Konto dla Młodych. Doceniono dopasowanie produktu do potrzeb odbiorców, do których produkt jest skierowany. Konto<20 to to bezpłatny rachunek dla osób poniżej 20 roku życia, całkowicie mobilny, łączący komfort użytkowania z edukacją finansową. Produkt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – młodych klientów – na koniec I kwartału z konta korzystało prawie 37 tys. młodych osób.

Źródło: BZ WBK

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular