Bank SMART partnerem strategicznym wydarzenia „Let’s start up!”

Bank SMART jest partnerem strategicznym wydarzenia „Let’s start up!”, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

„Let’s Start Up!” jest inicjatywą składającą się z sześciu niezależnych części – Bank SMART patronuje przede wszystkim wydarzeniu Dragon’s Den, które odbędzie się jutro – 13 maja – w Sali nr 1 Multikina Złote Tarasy w Warszawie. Dragon’s Den to projekt znany z programu telewizyjnego o tej samej nazwie, w którym pięciu znanych inwestorów –  aniołów biznesu – spotyka początkujących przedsiębiorców, liczących na wsparcie finansowe i merytoryczne. Start-upowcy prezentują swój pomysł przed inwestorami i publicznością, aby usłyszeć konstruktywny feedback.

 

Bank SMART objął również mecenat nad konferencją, w czasie której przedsiębiorcy będący inspiracją dla innych, podzielą się oryginalnymi i motywującymi historiami. To spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek – 15 maja –  w Kinie Muranów w Warszawie. Głównym celem projektu „Let’s start up!” jest propagowanie przedsiębiorczej postawy wśród polskich studentów z całego kraju.

 

Bank SMART był również mentorem podczas wydarzenia 3 DAY START UP – 3-dniowych warsztatów integrujących osoby z pomysłem na biznes oraz doświadczonych mecenasów przedsiębiorczości. Celem intensywnych spotkań było stworzenie realnego nowego projektu, gotowego do pojawienia się na polskiej scenie start-upowej.

Źródło: Bank Smart

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.