Bank Millennium świętuje pół miliona Kont 360°

Od momentu wprowadzenia do oferty w maju 2014 roku, Konta 360° cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Liczba prowadzonych przez bank Kont 360° przekroczyła właśnie pół miliona. Osoba, która uruchomiła pięćsettysięczny rachunek otrzymała od banku szczególny prezent – przez najbliższy rok na jej nowo otwarte konto bank będzie przelewał 360 zł miesięcznie.


– Pół miliona rachunków to dla mnie i dla naszych klientów pół miliona powodów do radości i świętowania. Konto 360° to cały czas najpopularniejszy i najczęściej otwierany rachunek w banku. Lubią go zwłaszcza mieszkańcy średnich i dużych miast z wyższymi niż przeciętne dochodami, którzy doceniają bezpłatne bankomaty w Polsce i na świecie, niskie koszty utrzymania oraz doskonałą bankowość internetową i mobilną. Posiadacze Konta 360°to klienci bardzo aktywni – 97% korzysta z karty do konta, zdecydowana większość dokonuje transakcji w bankowości internetowej, a jedna trzecia używa aplikacji mobilnej. Coraz większą popularnością cieszą się również płatności Blik oraz przelewy na e-mail i telefon – mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium.

 

Konto 360 to propozycja dla całej rodziny. Oprócz konta standardowego istnieją również specjalne wersje dostosowane do potrzeb młodych ludzi: Konto 360 Junior dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz Konto 360 Student dla osób w wieku 18-26 lat. Opłaty za konto zostały ograniczone do zera i wynoszą:

0 zł za prowadzenie konta,

0 zł za kartę do konta,

0 zł za wypłaty z bankomatów.

 

Są one gwarantowane po łącznym spełnieniu dwóch prostych warunków. Wystarczą łączne wpływy na rachunek min. 1000 zł oraz min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu, a w przypadku Konta 360 Junior i Student 1 płatność w miesiącu kartą do konta lub BLIKiem. Dodatkowo, niezależnie od spełnienia tych warunków klienci płacą 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zaplaty, 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilnie oraz 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon.

Źródło: Bank Millennium

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.