Strona główna Wiadomości Bank BPH zwraca odsetki

Bank BPH zwraca odsetki

Bank BPH zwraca odsetki

Przytul odsetki – pod takim hasłem ruszyła promocja kredytu gotówkowego w Banku BPH, w której bank zwróci kredytobiorcom odsetki zapłacone w pierwszych 12 ratach kredytu.


Każdemu klientowi, który będzie terminowo spłacał raty kredytu objętego promocją, Bank BPH zwróci wszystkie odsetki zapłacone w pierwszych 12 ratach, w ciągu 30 dni od momentu spłaty 12. raty.

cid:image001.jpg@01D09C75.B0A9A940

Atrakcyjność promocji polega na tym, że pozwala znacząco obniżyć koszt kredytu gotówkowego. W przypadku kredytu w wysokości 3 tys. zł zaciągniętego na 18 miesięcy zwrot odsetek zapłaconych przez klienta w pierwszym roku kredytownia może obniżyć całkowity koszt kredytu o ponad 30 proc. –tłumaczy Maciej Marchewicz, dyrektor Biura Kredytów Konsumenckich w Banku BPH.

 

Z promocyjnych warunków mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek i podpiszą umowę do 31 sierpnia tego roku, i które nie spłacają obecnie lub w okresie 180 dni poprzedzających moment wnioskowania o kredyt objęty promocją nie spłacały w Banku BPH kredytu gotówkowego czy konsolidacyjnego. Minimalna kwota kredytu to tysiąc zł, a maksymalna 20 tys. zł, zaś okres kredytowania wynosi od 12 do 24 miesięcy. Oprocentowanie kredytu wynosi 7,9%.

 

Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, za pośrednictwem bankowej infolinii lub strony: www.gotowkaonline.pl. Wstępną decyzję kredytową otrzymać można już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, a także za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl.

1.W oparciu o poniższe wyliczenia przygotowane na dzień 01.06.2015 r., w ramach promocji „Przytul odsetki”, bank spodziewa się zawrzeć 2/3 umów kredytu gotówkowego na następujących warunkach: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,9% w skali roku. Całkowita kwota kredytu: 3 171,45 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 27,22 %. Czas obowiązywania umowy: 18 mies. Całkowita kwota do zapłaty przez klienta: 3 851,07 zł. Wysokość miesięcznej raty: 202,69 zł. W całkowitym koszcie kredytu uwzględniono kredytowaną prowizję w wysokości 433,85 zł oraz odsetki w wysokości 245,77 zł. Klientom, którzy spełnią warunki regulaminu promocji i terminowo spłacą pierwsze 12 rat kredytu, bank zwróci odsetki za ten okres. Dla powyższego przykładu zwrot odsetek wyniesie 208,37 zł.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.