Strona głównaWiadomościBank BGŻ BNP Paribas wlicza 500+ do zdolności kredytowej

Bank BGŻ BNP Paribas wlicza 500+ do zdolności kredytowej

Bank BGŻ BNP Paribas uwzględnia środki pochodzące z programu Rodzina 500+ w kalkulacji zdolności kredytowej klientów detalicznych. Świadczenie nie jest brane pod uwagę w przypadku kredytów hipotecznych.


– Jako jeden z niewielu banków na rynku już od 20 maja uwzględniamy to świadczenie w ocenie zdolności kredytowej przy udzielaniu wszystkich kredytów dla klientów detalicznych, z wyjątkiem kredytów hipotecznych powiedział Francois Benaroya, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas. Mamy nadzieję, że wielu klientów skorzysta z naszej oferty zarówno w zakresie składnia wniosków, jak również z szerokiej oferty kredytów – dodał Francois Benaroya.

 

Przypominamy, że Bank BGŻ BNP Paribas oferuje możliwość złożenia wniosku w programie Rodzina 500+. W tym celu wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej eBGŻ (dla klientów dawnego Banku BGŻ) lub Pl@Net (dla klientów dawnego BNP Paribas Banku Polska) i kliknąć w moduł Wnioski, a następnie zakładkę Rodzina 500+.

 

System w prosty, intuicyjny sposób poprowadzi użytkownika przez cały proces rejestracji tj. uzupełni we wniosku dane wnioskodawcy oraz nr konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas do przelewania środków z tytułu świadczenia. Wypełniony wniosek kierowany jest do systemu administracji publicznej Emp@tia w celu dalszej weryfikacji.

 

Bank nie pobiera żadnych opłat za złożenie wniosku.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular