Strona główna Wiadomości Analitycy domu maklerskiego mBanku docenieni przez ekspertów

Analitycy domu maklerskiego mBanku docenieni przez ekspertów

Analitycy domu maklerskiego mBanku docenieni przez ekspertów

Piotr Neidek po raz trzeci został uznany za najlepszego specjalistę od analizy technicznej w Polsce. Wyboru dokonali zarządzający funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi, w dorocznym rankingu „Gazety Giełdy Parkiet”. W ogólnym rankingu najlepszych analityków giełdowych wysokie, trzecie miejsce zajął Kamil Kliszcz.

– Czołowe lokaty naszych analityków cieszą tym bardziej, że potwierdzają, doceniane przez specjalistów od dawna, doskonałe przygotowanie merytoryczne naszego zespołu – mówi Jarosław Kowalczuk, prezes zarządu domu maklerskiego mBanku. – W zeszłym roku w rankingu ogólnym wyróżniony został Michał Marczak. Kamil Kliszcz kontynuuje tradycję w tym roku. Z kolei Piotr Neidek zdążył nas już przyzwyczaić do swojej pozycji na szczycie zestawienia analityków technicznych. To dla nas duża nobilitacja, a dla naszych klientów potwierdzenie, że możemy im zaoferować najwyższą jakość usług. Cała wiedza naszego zespołu analitycznego jest dostępna dla naszych klientów w Serwisie Informacyjnym na stronie www.mdm.pl – dodaje.

„Gazeta Giełdy Parkiet” publikuje ranking najlepszych analityków giełdowych już po raz dwunasty. Zestawienie tworzone jest na podstawie głosów oddawanych przez ekspertów najlepiej znających branżę – osoby zarządzające funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi. Oprócz ogólnej klasyfikacji, przygotowywane są także rankingi obejmujące specjalistów zajmujących się poszczególnymi segmentami rynku lub dziedzinami, np. analizą techniczną.

Zespół analityków domu maklerskiego mBanku od lat doceniany jest przez specjalistów, co ma swoje odzwierciedlenie w przyznawanych nagrodach. Oprócz regularnego zajmowania wysokich lokat w rankingu „Gazety Giełdy Parkiet”, warte podkreślenia są także wyróżnienia magazynu „Forbes”. W zeszłorocznym zestawieniu najlepszych analityków czołowe miejsca zajęli Kamil Kliszcz oraz Michał Marczak.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.