Strona główna Wiadomości 500 000 klientów na pierwsze urodziny T-Mobile Usługi Bankowe

500 000 klientów na pierwsze urodziny T-Mobile Usługi Bankowe

500 000 klientów na pierwsze urodziny T-Mobile Usługi Bankowe

 Po pierwszym roku działalności T-Mobile Usługi Bankowe ma już 500 000 klientów, którzy mogą korzystać z udogodnień, jakie dostarcza im nowoczesna oferta usług bankowych.

 

Dzięki strategicznej współpracy T-Mobile i Alior Banku, w maju zeszłego roku powstała nowa marka – T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank, która zastąpiła Alior Sync i połączyła w sobie ofertę bankową. Oferta ta szybko zyskała uznanie ekspertów. Po roku od wprowadzenia oferty na rynek T-Mobile Usługi Bankowe obsługuje już pół miliona osób!

Obok kanałów zdalnych, w tym mobilnych, klienci mają do dyspozycji także sieć kilkuset punktów sprzedaży T-Mobile, w których mogą założyć konto. Dla klientów oczekujących szerszej obsługi w kanałach naziemnych, w wybranych salonach i sklepach T-Mobile powstały 133 punkty, w których można zasięgnąć porady konsultanta, jak i skorzystać z oferty kredytowej.

 

Cieszy nas to, że udało nam się wypracować na tyle atrakcyjną ofertę i zapewnić taki standard obsługi, że po roku działalności, w kategorii przyrostu liczby klientów, konkurentem są dla nas jedynie najwięksi gracze na rynku. mówi Igor Matejov, Członek Zarządu, T-Mobile Polska. – Aby utrzymać taki stan rzeczy, cały czas intensywnie pracujemy nad nowymi produktami, które już niedługo przedstawimy naszym klientom.


Nowoczesne konto na wyciągniecie ręki


T-Mobile Usługi Bankowe to nowoczesne funkcjonalności, dzięki którym klientom każdego dnia jest wygodniej, załatwiają swoje sprawy szybciej i przy tym oszczędzają pieniądze. To między innymi wirtualny oddział dzięki któremu dyspozycje, jakie do tej pory klienci realizowali w tradycyjnej placówce, można załatwić z dowolnego miejsca na świecie! Asystent płatności pomaga planować wydatki i przypomni o zapłacie rachunku. Z kolei integracja konta bankowego z Facebookiem umożliwia realizowanie przelewów do znajomych za pomocą popularnego serwisu społecznościowego, nawet gdy ci nie są klientami TMUB. To także możliwość płacenia za zakupy, kupowania biletów komunikacji miejskiej i kolejowej, opłacanie parkingu, biletu do kina itp. z wykorzystaniem telefonu. Klienci T-Mobile mogą ponadto liczyć na dodatkowe korzyści, jakie daje im jednoczesne korzystanie z oferty telekomunikacyjnej i bankowej w T-Mobile.

To nie koniec. T-Mobile Usługi Bankowe opracowuje nowe produkty i funkcjonalności, które sprawią, że klienci będą darzyć nas jeszcze większą sympatią. Wszelkie informacje na temat oferty T-Mobile Usługi Bankowe znajdują się na stronie www.t-mobilebankowe.pl.

 

Źródło: T-Mobile Usługi Bankowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.