Strona główna Wiadomości 1000 pracowników ING pobiegnie w Biegnij Warszawo

1000 pracowników ING pobiegnie w Biegnij Warszawo

1000 pracowników ING pobiegnie w Biegnij Warszawo

W niedzielę 1 października startuje Biegnij Warszawo, jeden z największych biegów masowych w stolicy. ING Bank Śląski jest partnerem generalnym wydarzenia. Pomarańczowa drużyna, składająca się z ponad 1000 pracowników banku z całej Polski, pobiegnie na rzecz Fundacji ING Dzieciom.


 

Przygoda ING z Biegnij Warszawo zaczęła się w 2013 roku, kiedy w ramach oddolnej inicjatywy kilkuset pracowników banku zorganizowało się w pomarańczową drużynę i przebiegło razem dystans 10 km. Od tego czasu drużyna biegaczy ING z kolejną edycją biegu rośnie w siłę. W tym roku bank został partnerem generalnym wydarzenia, a do biegu zapisało się ponad 1000 pracowników ING z całej Polski. W szesnastu miastach w całej Polsce bank zorganizował dla nich profesjonalne treningi przygotowujące do startu.

 

Podobnie jak w poprzednich latach, pomarańczowa drużyna pobiegnie dla Fundacji ING Dzieciom. Za każdego pracownika ING, który ukończy bieg lub marsz, bank przekaże Fundacji środki pieniężne. Dzięki temu pracownicy realizując swoją pasję, mogą jednocześnie uczestniczyć w jednym z najpopularniejszych biegów w Warszawie i wspierać wewnętrzną akcję charytatywną.

Osoby, któr chcą dopingować i wspierać pomarańczowych biegaczy, mogą wziąć udział w MaszerujęKibicuję, wydarzeniu towarzyszącemu Biegnij Warszawo. Uczestnictwo polega na przejściu marszem 5-kilometrowej pętli, wyznaczonej obok trasy biegu. To doskonałe rozwiązanie dla aktywnych kibiców, którzy chcą dopingować pomarańczowych biegaczy.

 

Zaangażowanie ING w Biegnij  Warszawo wspierają działania w internecie. Na blogu https://spolecznosc.ingbank.pl oraz w mediach społecznościowych bank publikuje artykuły i infografiki zachęcające do biegania i motywujące do pokonywania własnych barier oraz walki o wyznaczony cel. W ten sposób chce zwrócić uwagę, że między dbałością o finanse osobiste, a uprawianiem sportu jest wiele wspólnego. Na miejscu w trakcie Biegnij Warszawo relację z biegu poprowadzi Marcin Frej, bloger z Zabiegani.tv. Akcji towarzyszy konkurs na profilu banku na Facebooku, w którym do wygrania są vouchery na artykuły sportowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.