Strona główna Wiadomości Zarabiaj na oszczędzaniu – nawet do 3,025% w skali roku

Zarabiaj na oszczędzaniu – nawet do 3,025% w skali roku

Zarabiaj na oszczędzaniu – nawet do 3,025% w skali roku

Konto Więcej za Mniej poszerza ofertę produktów oszczędnościowych BOŚ Banku. Najwyższe oprocentowanie dotyczy kwot do 20 tys. zł – tym samym rachunek ten premiuje miesięczne odkładanie nawet niewielkich kwot i jest produktem komplementarnym w stosunku do standardowego konta oszczędnościowego Ekoprofit, w przypadku którego oprocentowanie wzrasta wraz z saldem. Posiadacze Konta Oszczędnościowego Więcej za Mniej mogą obecnie zarobić nawet do 3,025 proc. w skali roku.

Oprocentowanie Konta Więcej za Mniej oparte jest na formule degresywnej. Najwyższe odsetki wypłacane przez bank dotyczą środków do 20 tys. zł i wynoszą 2,75 proc. rocznie. W przypadku salda powyżej 20 tys. zł do 50 tys. zł oprocentowanie wynosi 2,5 proc., a dla salda powyżej 50 tys. zł – 2,25 proc. Rachunek ma wspierać przede wszystkim systematycznie oszczędzanie nawet niewielkich kwot. Klienci posiadający więcej środków mogą skorzystać ze standardowego konta oszczędnościowego w BOŚ Banku – Ekoprofit – które oferuje oprocentowanie sięgające nawet 3,25%.

Posiadacze rachunku więcej za mniej maja szansę także na wyższe oprocentowanie – w zamian za systematyczne zasilanie konta i brak wypłat. Wystarczy wpłacać 100 zł miesięcznie. Oprocentowanie wzrasta wówczas w następnym miesiącu o 10 proc., co np. dla kwot do 20 tys. zł oznacza 3,025 proc. w skali roku. Promocja ta obowiązuje do końca 2013 r.

Konto oszczędnościowe Więcej za Mniej można założyć online na www.bosbank.pl oraz w każdej placówce banku.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.