Strona główna Wiadomości Z kontem w Getin Online zapłacisz mniej za abonament w Orange

Z kontem w Getin Online zapłacisz mniej za abonament w Orange

Z kontem w Getin Online zapłacisz mniej za abonament w Orange

Wszyscy nowi klienci, którzy do 15 stycznia 2014 r. otworzą „Konto Perfekcyjne” w Getin Online, będą mogli skorzystać z promocji „Konto z Orange”. Dzięki niej otrzymają 50 proc. zniżkę na abonament przez 12 miesięcy, a ponadto, co miesiąc również przez rok dostaną od Getin Online zwrot na konto kwoty 25 zł.


Nieograniczony dostęp do bankowości internetowej oraz tańszy abonament w ofertach Smart Plan Halo i Smart Plan Multi to niespodzianka przygotowana dla klientów przez Getin Online i Orange Polska. Otwierając Konto Perfekcyjne, będą oni mogli skorzystać z promocji, dzięki której otrzymają 50 proc. rabatu na wszystkie abonamenty oferowane przez Orange, w planach taryfowych Smart Plan Multi oraz Smart Plan Halo przy umowie na 24 miesiące. Oznacza to, że w przypadku planów taryfowych Smart Plan Multi i Smart Plan Halo do 49,90 zł, dzięki 50 proc. zniżce na abonament od Orange i zwrotowi na konto klienta 25 zł miesięcznie przez 1 rok od Getin Online, abonament w Orange wyniesie 0 zł. Jak zawsze w Orange klienci będą też mogli wybrać jeden z nowoczesnych smartfonów dostępnych już od 1 zł.

 

>>> O tym już pisaliśmy: Getin współpracuje z Orange: abonament komórkowy za darmo

 

W przypadku planów taryfowych Smart Plan Multi i Smart Plan Halo powyżej 49,90 zł, klienci oprócz 50 proc. zniżki na abonament i zwrotu 25 zł miesięcznie na konto od Getin Online, do telefonu za 1 zł otrzymają tablet Pentagram TAB 7.6 za 1 zł. Aby skorzystać z rabatu wystarczy podpisać umowę na wybrany abonament albo przedłużyć dotychczasową umowę lub przenieść swój numer komórkowy do Orange. Rabat będzie obowiązywał przez pierwsze 12 miesięcy trwania umowy. W tym czasie na konto klienta co miesiąc trafi również 25 zł, które Getin Online zwróci każdemu uczestnikowi promocji.

 

Oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy założą Konto Perfekcyjne w Getin Online. Aby aktywować promocję „Konto z Orange” wystarczy wykonać co najmniej dwie transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do rachunku karty oraz jednorazowo przelać na konto 1000 zł z innego banku.

 

Otwarcie „Konta Perfekcyjnego” w Getin Online jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy przez internet i telefon oraz zlecenia stałe. Właściciele Konta Perfekcyjnego mają również nieograniczony dostęp do wielu innych atrakcyjnych produktów, znajdujących się w ofercie Getin Online, np. atrakcyjnie oprocentowanych lokat, karty kredytowej, rachunku maklerskiego czy konta oszczędnościowego.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.