Strona główna Wiadomości Wyróżnienie dla oddziału Banku Spółdzielczego w Szczyrzycu

Wyróżnienie dla oddziału Banku Spółdzielczego w Szczyrzycu

Wyróżnienie dla oddziału Banku Spółdzielczego w Szczyrzycu

Oddział Banku Spółdzielczego w Szczyrzycu został wyróżniony w trzeciej edycji konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2013, organizowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

 

Kapituła Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2013 postanowiła wyróżnić placówkę – Oddział w Szczyrzycu w dwóch kategoriach:

1. Najpiękniejszy Budynek Placówki Banku Spółdzielczego

2. Najpiękniejsze Wnętrze Placówki Banku Spółdzielczego.

Uroczyste otwarcie oddziału w Szczyrzycu odbyło się 30 lipca 2013 roku. Jest to już 26-ta placówka na terenie powiatu limanowskiego, a 31-sza w całej Małopolsce. Otwarcie kolejnej placówki stanowi element strategii podnoszenia dostępności usług dla naszych klientów, jest również kolejnym krokiem w prezentacji nowoczesnego oblicza banku ze 136-letnią tradycją.

Nowy oddział mieści się w nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiekcie usytuowanym w centrum Szczyrzyca. Nowatorska, odważna aranżacja wnętrza nie pozostawia obojętnym nikogo z odwiedzających. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by placówka kojarzyła się z wartościami bliskimi bankowi – z przywiązaniem do tradycji oraz twórczym z niej korzystaniem dla osiągania celów osadzonych w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.