Strona głównaWiadomościWygraj Toyotę Prius i inne zielone nagrody z BOŚ Bankiem

Wygraj Toyotę Prius i inne zielone nagrody z BOŚ Bankiem

Hybrydowa Toyota Prius, rowery Giant Simple i 500 nagród gwarantowanych – kasków rowerowych to nagrody w najnowszych konkursach BOŚ Banku „Otwórz konto – odbierz kask” i „Ekojazda”. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy założyć Konto eko-Polska, korzystać aktywnie z karty debetowej MasterCard i zarejestrować swoje transakcje na www.ekojazda.eko-polska.pl. Oba konkursy trwają do 20 grudnia 2013 roku.

 

W konkursie „Otwórz Konto – Odbierz Kask” już 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną minimum 100 zł – wykonane kartą MasterCard wydaną do Konta eko-Polska, gwarantują nagrodę pierwszym 500 Klientom – zielony kask rowerowy. Wystarczy zarejestrować transakcje na stronie www.ekojazda.eko-polska.pl.

 

W ramach drugiego konkursu „Ekojazda”, Klienci BOŚ Banku biorąc udział w grze online mogą wygrać ekologiczny samochód Toyota Prius z napędem hybrydowym lub jeden z pięciu rowerów marki GIANT. Wykonane wcześniej i zarejestrowane na stronie www.ekojazda.eko-polska.pl trzy transakcje kartą debetową, uprawniają do 5 przejazdów wirtualnym rowerem w grze online, czyli dają 5 szans na zdobycie punktów. Każde trzy kolejne transakcje, to następne 5 przejazdów umożliwiających zwiększenie zebranej liczby punktów. Nagrody czekają na klientów, którzy uzyskają najwięcej punktów w grze.

 

Każdy klient może wygrać nagrodę w obu konkursach. Obie promocje trwają do 20 grudnia 2013 roku.

 

Dodatkowo wybierając Konto eko-Polska  BOŚ Banku, Klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego MasterCard Rewards – płacąc kartą debetową MasterCard zbierają punkty, które wymieniają na atrakcyjne nagrody. Konto eko-Polska gwarantuje bezpłatne przelewy krajowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty, bezpłatną usługę wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz niskie koszty za prowadzenie konta i wykonywanie przelewów.

 

Portal eko-Polska.pl to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny styl życia. Dzięki informacjom zawartym na stronie, internauta w prosty sposób odszuka miejsca, w których może zdrowo zjeść, kupić ekologiczną żywność, wziąć udział w eko wydarzeniach oraz zobaczyć miejsca, w których warto wypocząć. eko-Polska, to także centrum informacji dla tych wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak dzięki ekologii wydawać mniej i oszczędzać więcej.

 

Więcej informacji na www.ekojazda.eko-polska.pl>

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular