Strona główna Wiadomości Wojciech Papierak wiceprezesem zarządu FM Banku PBP

Wojciech Papierak wiceprezesem zarządu FM Banku PBP

Wojciech Papierak wiceprezesem zarządu FM Banku PBP

Rada nadzorcza FM Banku PBP powołała dziś na stanowisko wiceprezesa zarządu Wojciecha Papieraka, który zajmie je 1 października 2013 r.

Wojciech Papierak będzie nadzorował Pion Bankowości Mikro Przedsiębiorstw.
 
– Wojciech Papierak ma wieloletnie doświadczenie w bankowości, wysokie kompetencje managerskie. Pracował w największych bankach w Polsce, ma doświadczenie zarówno w zarządzaniu biznesem, jak i operacjami. Bez wątpienia wzmocni zarząd FM Banku PBP S.A., a bank odniesie korzyści z jego wszechstronnej wiedzy – mówi Paweł Boksa, wiceprzewodniczący rady nadzorczej FM Banku PBP S.A.

Wojciech Papierak od lipca 2011 roku do 28 sierpnia tego roku był prezesem Polskiego Holdingu Nieruchomości. Wcześniej (lipiec 2008 – marzec 2011) był wiceprezesem zarządu PKO BP odpowiedzialnym za Obszar Rynku Detalicznego. Od listopada 2006 roku do czerwca 2008 roku był członkiem zarządu Nordea Bank Polska ds. operacji, logistyki i bezpieczeństwa. W latach 2002 – 2006 Wojciech Papierak pracował w Centrum Rozliczeń i Informacji CERI sp. z o.o., gdzie pełnił funkcję członka zarządu, dyrektora zarządzającego, a następnie prezesa zarządu, dyrektora generalnego. Wcześniej, od 2000 roku związany był z BRE Bankiem, zajmował tam stanowiska: dyrektora Departamentu Zarządzania Komercyjnego Bankowości Detalicznej oraz dyrektora Departamentu Wsparcia Operacyjnego Bankowości Detalicznej.

Doświadczenie w bankowości zdobywał ponadto w PKO BP, Powszechnym Banku Gospodarczym i Polskim Banku Inwestycyjnym.

Wojciech Papierak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Źródło: FM Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.