Wiosenne „Stylowe zakupy” z Bankiem Millennium

Już wkrótce rusza kolejna edycja największej w Polsce akcji rabatowej „Stylowe zakupy”, w ramach której w weekend 1-3 kwietnia w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można zrobić zakupy z wysokimi rabatami. W tej edycji dodatkowo przez 10 dni można będzie korzystać ze zniżek na usługi. Bank Millennium jest głównym partnerem akcji. 

 

„Stylowe zakupy” to największa weekendowa akcja promocyjna w Polsce, cyklicznie przygotowywana przez wydawnictwo Bauer. W najnowszych numerach magazynów „Twój Styl” (nr 4/2016) oraz „Grazia” (nr 4/2016) zamieszczone są kupony, dzięki którym będzie można skorzystać z rabatów na zakupy w wybranych sklepach w weekend 1-3 kwietnia 2016 r. oraz z rabatów na usługi w dniach 1-10 kwietnia 2016 r.   

 

W akcji bierze udział ponad 390 marek, tj. około 11 000 sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Pełna lista adresów sklepów objętych akcją „Stylowe zakupy” oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.styl.pl.>

 

Posiadacze kart kredytowych Millennium Impresja oraz Millennium Alfa mogą dodatkowo liczyć na zwrot 5% wartości wydatków dokonanych w sklepach należących do Partnerów kart, aż do 760 zł rocznie. Promocje łączą się ze sobą.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.