Strona główna Wiadomości Wino dla klientów Citigold

Wino dla klientów Citigold

Wino dla klientów Citigold

Citi Handlowy rozwija Program A La Carte i doceniając swoich klientów Citigold, startuje z pilotażowym projektem „Wino od Citigold”. Od 1 czerwca br. w wybranych restauracjach klienci Citigold do złożonego zamówienia otrzymać mogą w prezencie od banku wino Greco lub Sangiovese z winnicy Di Majo Norante.


– Naszą ofertę usług pozafinansowych zbudowaliśmy w oparciu o segmentację behawioralną. Na tej podstawie wyłoniliśmy trzy obszary, w których chcemy wspierać i doceniać naszych klientów. Są to usługi profesjonalistów, specjalne przywileje w korzystaniu z usług bankowych i wreszcie trzeci obszar związany ze stylem życia naszych klientów. Nasi klienci dużo podróżują, odbywają wiele spotkań biznesowych i dlatego też tak bardzo doceniają udogodnienia tego typu jak dostęp do business lounge na lotniskach czy specjalne oferty w najlepszych restauracjach w Polsce – tłumaczy Andrzej Rosłaniec, dyrektor ds. prywatnej bankowości. – Pilotażowy projekt promocji wina to zaczerpnięta z Australii akcja, którą chcemy zaskoczyć naszych klientów i docenić ich wyjątkowość. Nie w banku, ale podczas ich biznesowych czy towarzyskich spotkań. Bo chcemy, by nasi klienci czuli się „Citigold” nie tylko w banku.

 

Projekt „Wino od Citigold” to pilotaż, który na początku dostępny będzie w wybranych restauracjach w Warszawie i w Krakowie. Klienci Citigold, których zamówienie w restauracjach, biorących udział w programie twyniesie minimum 200 zł, otrzymają w prezencie od Banku, do stolika, wino Greco lub Sangiovese z winnicy Di Majo Norante. Promocja potrwa do końca sierpnia.

W pilotażowym projekcie udział biorą poniższe restauracje: 

 

W Warszawie:

  • Restauracja San Lorenzo – al. Jana Pawła II 36,

  • Restauracja Cesarski Pałac – ul. Senatorska 27,

  • Restauracja Castello – ul. Wiertnicza 96,

  • Restauracja Concept – ul. Krakowskie Przedmieście 16/18,

  • Restauracja Concept 13 – Dom Handlowy Vitkac, ul. Bracka 9.

W Krakowie:

  • Restauracja Amarone – Hotel Pod Różą, ul. Floriańska 14,

  • Restauracja Copernicus – ul. Kanonicza 16,

  • Restauracja Wesele – Rynek Główny 10,

  • Restauracja Miód Malina – ul. Grodzka 40,

  • Restauracja La Campana – ul. Kanonicza 7.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.