Więcej bramek na Euro 2016, wyższe oprocentowanie lokaty

Już w niedzielę pierwszy mecz polskiej reprezentacji w fazie grupowej EURO 2016. Bank Credit Agricole zachęca do kibicowania z promocyjną Lokatą Piłkarską, dla której podwyższa oprocentowanie  za każdy gol Polaków przynoszący nam zwycięstwo lub remis. Promocja będzie dostępna poprzez fanpage banku na Facebooku.

 

Czy na lokacie będzie można uzyskać 4 proc. w skali roku? Wszystko w rękach, a może właściwiej byłoby powiedzieć w nogach polskich piłkarzy! Credit Agricole przygotował oryginalną, promocyjną 3-miesięczną Lokatę Piłkarską z myślą o fanach piłki nożnej. Oprocentowanie tej lokaty jest stałe w skali roku, a jego wielkość  będzie zależeć od wyniku meczu Polska – Irlandia Północna w pierwszej fazie grupowej EURO.

 

Bazowe oprocentowanie Lokaty Piłkarskiej  bank ustalił na 3 proc., jeśli mecz zakończy się bezbramkowym remisem lub zwycięstwem Irlandczyków. Gdy wynik meczu będzie dla nas korzystniejszy, wzrośnie też oprocentowanie  lokaty. W przypadku bramkowego remisu Credit Agricole zwiększy oprocentowanie o 0,1 punktu procentowego za każdego strzelonego gola polskiej reprezentacji, np. wynik meczu 1:1, to oprocentowanie lokaty wyniesie 3,1 proc.; wynik 4:4, to oprocentowanie 3,4 proc.

 

A co w przypadku zwycięstwa naszych?


Credit Agricole zwycięskie gole policzy podwójnie (2 x 0,1 p.p. x liczba goli), np. wynik 1:0 to 3,2 proc. na lokacie; 5:3 to 4 proc. Warto zatem trzymać kciuki za naszych! Górnego limitu oprocentowania Lokaty Piłkarskiej nie ma!

 

Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy. Bank umieści go Facebooku, na swoim fanpage’u 12 czerwca, po ww. meczu. Formularz będzie aktywny tylko przez 3 dni. W kolejnym kroku, do 10 lipca br., klient powinien założyć standardową 3-miesięczną (tj. 90-dniową) lokatę poprzez dowolny kanał: w placówce, serwis telefoniczny, internetowy lub mobilnyCA24, a bank następnie odpowiednio podwyższy jej oprocentowanie.

 

Klient może założyć tylko 1 Lokatę Piłkarską w wysokości od 1 do 10 tys. zł. Do udziału w promocji bank zaprasza osoby, które mają lub otworzą w czasie promocji konto osobiste w Credit Agricole.

Źródło: Credit Agricole

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.