Zmiany w ofercie kredytów gotówkowych w Inbanku

  Inbank Polska wprowadza zmiany w ofercie jednego ze swoich sztandarowych produktów, kredytu gotówkowego. Od 26 września wystartowała kampania „3 x 0 zł”, komunikująca unikalne cechy kredytu gotówkowego w Inbank – zmniejszenie prowizji wyjściowej, brak dodatkowych kosztów udzielenia kredytu oraz likwidację opłaty za wcześniejszą spłatę.


   

  Kredyt gotówkowy Inbank to jeden z głównych produktów w ofercie banku. Klienci mogą wnioskować o dostępny całkowicie online produkt w kwocie od 2 tys. do 50 tys., rozkładając spłatę na okres od 4 do 72 miesięcy. Zgodnie z nowymi zasadami obniżeniu ulegnie prowizja wyjściowa – wysokość ustalana indywidualnie  będzie wynosić już od  0%.

   

  W Inbank stawiamy na wygodę klientów i dopasowujemy się do ich potrzeb. Dlatego też już jakiś czas temu wydłużyliśmy okres spłaty do 72 miesięcy, tak aby jeszcze łatwiej mogli dopasować zobowiązania kredytowe i wysokość raty do budżetu domowego. Aby zapewnić im jeszcze większy komfort zarządzania kredytem, zmniejszyliśmy prowizję kredytową oraz postanowiliśmy zrezygnować z opłaty za jego wcześniejszą spłatę – komentuje Maciej Marchewicz, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Inbank.

   

  Obniżenie prowizji oraz brak opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu uzupełnia całkowity brak kosztów dodatkowych związanych z zaciągnięciem kredytu.

   

  Nasz kredyt dostępny jest jak wszystkie produkty w Inbank w 100% online, a więc klient ma całkowitą swobodę wnioskowania, w dowolnym miejscu i czasie. Poza tym w Inbank nie stawiamy klientom żadnych dodatkowych wymagań. Nie przedstawiamy mu ofert wiązanych, ani też nie oczekujemy, aby korzystał z produktów innych instytucji, np. z drogiego ubezpieczenia. Dostaje tylko to czego potrzebuje, samodzielnie wyznaczając kwotę i czas spłaty kredytu – dodaje Maciej Marchewicz.

   

  Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 8,99%.

   

  Więcej na temat oferty Inbank można znaleźć na stronie Inbankpolska.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.