Nowy spot reklamowy Banku Spółdzielczego w Limanowej

  Twój Bank dba o wszystko, co jest dla Ciebie ważne” takimi słowami rozpoczyna się spot wizerunkowy Banku Spółdzielczego w Limanowej.


   

  Wychodząc naprzeciw potrzebom marketingowym Bank, jako instytucja silnie zakorzeniona w lokalnym środowisku i której tradycje sięgają 1877 roku, zrealizował spot reklamowy. Zamysłem jego wykonania, jako narzędzia komunikacji zewnętrznej, było dotarcie do potencjalnych i obecnych Klientów oraz ukazanie pozytywnego wpływu Banku na lokalne środowisko.

   

  Bank troszczy się o bezpieczeństwo, wspierając tych, którzy stoją na jego straży, inwestuje w dzieci i młodzież, które od najmłodszych lat uczy oszczędzania, wartości pieniądza i zasad przedsiębiorczości, a także umożliwia rozwijanie talentów, pomaga spełniać marzenia, dba o region i jego rozwój oraz kultywuje tradycję i kulturę.

   

  Na zakończenie filmowej reklamy wypowiada się Prezes Zarządu Banku Adam Dudek: “Bank Spółdzielczy to spółdzielnia o 140 – letniej tradycji i jest aktualnie Bankiem nowoczesnym, starającym się nadążać za potrzebami współczesnej technologii bankowej. Posiadamy te same rodzaje usług, które obecnie oferują banki komercyjne. Oddziałujemy pozytywnie na lokalną społeczność. Wpisujemy się w oczekiwania tejże społeczności działaniem pomocowym. Część wyniku finansowego trafia z powrotem do naszych klientów”.


  Mamy nadzieję, że naszym obecnym Klientom spodoba się taka forma reklamy, a potencjalnych zachęci do skorzystania z produktów Banku.

   

  Zachęcamy do zapoznania się ze spotem:

  http://bs.limanowa.pl/aktualnosci/aktualnosc/zobacz/nowy.html

  Spot reklamowy zrealizowany został przez Gravity Media na zlecenie Banku Spółdzielczego w Limanowej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.