Nest Bank z nagrodą główną III Kongresu Pośrednictwa Finansowego

  Tegoroczna główna nagroda III Kongresu Pośrednictwa Finansowego trafiła do Nest Banku. „Laurem Pośrednika” i I miejscem po raz kolejny wyróżnione zostały standardy współpracy Nest Banku z pośrednikami w zakresie sprzedaży kredytów gotówkowych. O nagrodzie zadecydowało głosowanie pośredników finansowych zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

   

   
  Kongres Pośrednictwa Finansowego to największe w kraju cykliczne wydarzenie dedykowane sektorowi pośrednictwa finansowego. Podczas wydarzenia pośrednicy finansowi zrzeszeni w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych przyznają nagrody instytucjom wyróżniającym się dbałością o przejrzyste i efektywne zasady współpracy z pośrednikami finansowymi. Tegoroczny Laur Pośredników i I nagroda w kategorii kredyt gotówkowy trafiła do Nest Banku.

  – Pośrednicy finansowi są jednym z najważniejszych ogniw budujących sukces sprzedażowy Nest Banku. Dlatego tak ważne jest dla nas nieustanne podnoszenie standardów współpracy z nimi – mówi Łukasz Hodorowicz, Dyrektor Departamentu Sieci Pośredniczej i Telemarketingu Nest Banku. – Bardzo dziękujemy pośrednikom, którzy zadecydowali o przyznaniu nam wyróżnienia. Laur Pośrednika to dla nas motywacja do dalszej wytężonej pracy – dodaje Łukasz Hodorowicz.   

  Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego, w tym banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców oraz pośredników finansowych. Stanowi przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń, promuje wzajemny szacunek i profesjonalizm pomiędzy instytucjami, a ich klientami i kontrahentami. Dba o utrzymanie wysokich standardów etycznych w branży.
  Przyznawany przez KPF Laur Pośrednika trafia do Nest Banku już po raz kolejny. Prężnie rozwijający się bank od września ubiegłego roku umacnia swoją pozycję jako uniwersalnej instytucji stworzonej z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe zarówno dla klientów detalicznych, jak i mikroprzedsiębiorstw.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.