Credit Agricole opłaci raty leasingu swoich klientów

  1200zł w prezencie od banku? Tak, to nie żart. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych korzystających z oferty leasingu, Grupa Credit Agricole oferuje dwie specjalne propozycje dla stałych posiadaczy Konta Biznes oraz nowych klientów.

   

   

  Właściciele firm, którzy nie mają jeszcze konta w banku Credit Agricole, mogą wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów Konta Biznes: Sonata, Symfonia lub Solista, w zależności od potrzeb swojej firmy. We wszystkich trzech wariantach bank zapewnia opiekę doradcy klienta biznesowego w każdej placówce, kartę Visa Business Debit bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące, 100 bezpłatnych przelewów miesięcznie oraz darmowe przelewy w automatycznym serwisie telefonicznym CA24.

   

  Nowi klienci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (SME) przez pierwszy rok korzystają z Konta Biznes całkowicie bezpłatnie. Ponadto bank spłaca ostatnią ratę leasingu (nie więcej niż 1200 zł). Z bonusu może skorzystać klient, który aktywnie korzysta z konta firmowego w Credit Agricole i realizuje z niego m.in. płatności składek ZUS i rat leasingowych.

   

  „Oferta powitalna Konto Biznes z leasingiem” skierowana jest do klientów firmowych, którzy w okresie trwania promocji podpiszą z bankiem Credit Agricole umowę otwarcia nowego Konta Biznes oraz zawrą umowę leasingu. Można z niej skorzystać w placówkach bankowych oraz sieci sprzedaży Europejskiego Funduszu Leasingowego (EFL).

   

  Dla stałych klientów biznesowych

   

  Druga oferta specjalna skierowana jest do obecnych klientów SME, którzy posiadają już Konto Biznes w Credit Agricole. Została nazwana „Płacimy ostatnią ratę Twojego nowego leasingu”, ponieważ bank gwarantuje spłatę ostatniej raty leasingu (maksymalnie 1200 zł). Również w przypadku tej promocji, aby z niej skorzystać, klient musi aktywnie korzystać z Konta Biznes i opłacać z niego składki na ubezpieczenia społeczne oraz comiesięczne opłaty leasingowe.

   

  Jak skorzystać z oferty? Wystarczy odwiedzić jedną z 450 placówek bankowych Credit Agricole, spotkać się z doradcą i podpisać umowę.

   

  – Jestem przekonany, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem rynku, ponieważ jej warunki są naprawdę atrakcyjne. Małe i średnie firmy bardzo skrupulatnie liczą koszty swojej działalności a my pozwalamy wyraźnie obniżyć koszty obsługi bankowej i leasingowej – przekonuje Mateusz Twaróg, dyrektor departamentu małych i średnich przedsiębiorstw w Credit Agricole.  

   

  Obie promocje są dostępne do końca maja 2018 roku.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.