Bank Millennium z nowym oddziałem w Galerii Północnej w Warszawie

  Bank Millennium udostępnił klientom w nowo otwartej Galerii Północnej w Warszawie swój kolejny oddział w nowoczesnej architektonicznie aranżacji. W wyborze lokalizacji Bank kieruje się potrzebami klientów, dlatego otwiera nowe oddziały w chętnie odwiedzanych i nowoczesnych centrach handlowych.

   

   

  ― Naszym podstawowym celem jest być tam, gdzie są nasi klienci, którzy coraz więcej czasu spędzają właśnie w galeriach handlowych, ponieważ mogą tam załatwić wiele codziennych sprawy ― mówi Artur Żurek, dyrektor Departamentu Wspomagania i Optymalizacji Sieci Bankowości Detalicznej Banku Millennium. ― Dbamy o dogodne lokalizacje, ale także wysoką jakość obsługi. Nasz nowy format placówek wyróżnia wygodna i przyjazna przestrzeń, która zapewnia klientom komfort podczas rozmów z opiekunem klienta. Z naszych obserwacji zachowań klientów wynika, że chociaż coraz częściej korzystają oni z kanałów cyfrowych, to jednak w dalszym ciągu cenią sobie bezpośredni kontakt z opiekunem klienta. Dlatego dbamy o to, aby przestrzeń naszych placówek sprzyjała rozmowom z klientami ― dodaje Artur Żurek.

  Klientów i pracowników nowego oddziału otacza stylowa i komfortowa aranżacja wnętrza, o którą zadbała pracownia architektoniczna Eksner Industry. Materiały wykończeniowe i detale wyposażenia są efektem obserwacji trendów w projektowaniu oraz zmian, jakie zachodzą w otoczeniu klientów Banku. Oddział zapewnia dodatkowe udogodnienia, np. stanowiska z dostępem do bankowości elektronicznej ― Millenetu oraz demo bankowości mobilnej na tablecie. Plakaty zastąpione zostały dużymi ekranami. Odwiedzający oddział klienci mogą też swobodnie korzystać z bankomatu i wpłatomatu, pozwalającego na wpłatę i wypłatę gotówki, a także operacje z użyciem BLIKA.

  Bank Millennium posiada już ponad 10 podobnych oddziałów na terenie całej Polski, a w najbliższym czasie planuje otwarcie lub modernizację kolejnych.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.