Alior Bank umożliwia przedsiębiorcom tańsze tankowanie – 3,90 zł za litr

  Alior Bank wprowadził do oferty nowe rozwiązanie dla firm – kartę Mastercard Debit Commercial. W promocji „Cashback dla przedsiębiorców” gwarantuje ona niską cenę paliwa na stacjach benzynowych w Polsce – 3,90 zł za litr.

   

   

  Zgodnie z regulaminem promocji bank zwróci klientowi na rachunek firmowy różnicę pomiędzy średnią ceną paliwa podawaną przez Polską Izbę Paliw Płynnych, a ceną gwarantowaną 3,90 zł/l. Maksymalna wysokość premii cashback za paliwo to aż 100 zł miesięcznie.

  O zwrot w ramach cashback mogą się ubiegać nowi klienci biznesowi banku prowadzący tzw. uproszczoną księgowość. Aby otrzymać premię za zakup paliwa wystarczy otworzyć Rachunek Partner lub Rachunek Bezpieczny w Alior Banku i zrealizować co najmniej jeden przelew do ZUS lub US w miesiącu, a także zamówić i aktywować kartę MasterCard Debit Commercial i wykonać nią w miesiącu co najmniej jedną transakcję za paliwo oraz w dowolnym punkcie usługowo-handlowym zrobić zakupy na kwotę co najmniej 500 zł .

  Dodatkowo klienci biorący udział w promocji otrzymają voucher uprawniający do trzykrotnego, bezpłatnego skorzystania ze wsparcia assistance AXA. Alior Bank planuje również poszerzanie oferty o kolejne rabaty. Dotyczyć one będą produktów i usług najczęściej nabywanych przez przedsiębiorców w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

  Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji „Cashback dla Przedsiębiorców” na stronie internetowej Alior Banku.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.