Strona główna Wiadomości Wakacyjne promocje kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym

Wakacyjne promocje kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym

Wakacyjne promocje kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy proponuje klientom 3 kredyty na promocyjnych warunkach do końca sierpnia br. Specjalnie na okres wakacyjny została przygotowana Letnia Promocja. W jej ramach parametry kredytu to oprocentowanie 9,99%, prowizja 3% oraz ubezpieczenie NNW w cenie 28 zł miesięcznie. Ubezpieczenie nie stanowi zabezpieczenia kredytu, klient otrzymuje środki do dyspozycji.

Kredyt ten jest adresowany do osób zatrudnionych w firmach i zakładach, które bank uznaje za bezpieczne i stabilne (m.in. urzędy marszałkowskie, jednostki budżetowe czy szeroko pojęta służba zdrowia). Z letniej promocji mogą również skorzystać przedstawiciele wolnych zawodów oraz emeryci MSWiA.

– Nasza letnia promocja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Parametry kredytu pozwoliły mu na zwycięstwo w wakacyjnych rankingach serwisu finansowego bankier.pl, zarówno dla obecnych klientów banków, jak i przyszłych – mówi Monika Petelewicz, główny specjalista w linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych Banku Pocztowego.

Okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy, natomiast maksymalna wysokość kredytu to 150.000 zł.

Specjalna oferta została również przygotowana dla nestorów oraz pozostałych klientów. Parametry kredytu gotówkowego dla nestora to 13,99% oraz prowizja 4% i ubezpieczenie na życie 0,35%. Okres kredytowania może wynieść do 120 miesiący, natomiast kwota od 500 zł. Parametry wakacyjnej oferty dla pozostałych klientów to oprocentowanie 11,99%, prowizja 2% i ubezpieczenie NNW 28 zł miesięcznie lub na życie 0,35%.

Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

O promocyjny kredyt do 31 sierpnia br. można wnioskować na każdej poczcie, w placówkach i mikrooddziałach Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.