Strona główna Wiadomości W ING na święta linia kredytowa dla przedsiębiorców bez prowizji

W ING na święta linia kredytowa dla przedsiębiorców bez prowizji

W ING na święta linia kredytowa dla przedsiębiorców bez prowizji

ING Bank Śląski zdecydował o przedłużeniu oferty specjalnej dla klientów prowadzących działalność gospodarczą i korzystających z uproszczonych form księgowości – „Linia kredytowa bez prowizji”. W okresie przedświątecznym bank nie pobierze prowizji za udzielenie lub podwyższenie linii kredytowej. Promocja obowiązuje od 4 listopada do 31 grudnia 2013 roku i jest elementem nowej kampanii „Dla szczodrych, dla oszczędnych, dla obrotnych” promującej pożyczki i oszczędności dla klientów indywidualnych oraz linię kredytową dla firm.

Okres przedświąteczny to czas zwiększonych obrotów dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Skorzystanie z naszej oferty pozwoli przedsiębiorcom na faktyczne ograniczenie kosztów. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z uznaniem klientów – powiedział Jacek Tyczka, Manager Wydziału Produktów Kredytowych dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim.

Skorzystanie z Linii kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim pozwala ograniczyć koszty wyłącznie do odsetek naliczanych od faktycznie wykorzystanej kwoty za rzeczywisty okres korzystania z linii. Oprócz oferty specjalnej „Linia kredytowa bez prowizji”, bank standardowo nie pobiera również prowizji za niewykorzystanie linii kredytowej.

Bank promuje także przedsiębiorców, którzy aktywnie korzystają z oferty kredytowej. Klient, który posiada już pożyczkę lub kartę kredytową dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim, a teraz zawnioskuje o udzielenie linii kredytowej, może otrzymać linię kredytową z niższą marżą, czyli obniżonym oprocentowaniem. Oprocentowanie linii kredytowej stanowi sumę stawki WIBOR 1M oraz marży banku, która wynosi od 4 do 7,5 punktów procentowych.

Linia kredytowa to swobodny dostęp do pieniędzy w ramach przyznanego limitu kredytowego. Pieniądze są zawsze „pod ręką”. Uzyskanie linii kredytowej możliwe jest już po 6 miesiącach prowadzenia rachunku firmowego w dowolnym banku. Środki z udzielonego kredytu mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy. Bank nie wymaga przedstawienia biznes planu. Rozpatrzenie wniosku o udzielenie linii kredytowej jest bezpłatne. Linia kredytowa jest udzielana na rok, przy czym limit może być automatycznie przedłużony na kolejne lata – bez konieczności składania odrębnych wniosków.

Oferta linii kredytowej dla przedsiębiorców dostępna jest w dwóch opcjach:

  • STANDARD linia kredytowa – do 200 000 zł bez zabezpieczenia,
  • MEGA linia kredytowa – do 500 000 zł z zabezpieczeniem.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dobrowolnego pakietu ubezpieczeniowego Pewna Spłata, który stanowi zabezpieczenie na wypadek zajścia zdarzeń losowych tj. śmierci, utraty stałego źródła dochodów albo hospitalizacji, czasowej niezdolności do pracy albo inwalidztwa, które mogłyby uniemożliwić spłatę linii kredytowej. Skorzystanie z ubezpieczenia gwarantuje dodatkowo obniżenie marży o 0,5 punktu procentowego.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.