Strona głównaWiadomościW ING jedno z najlepszych kont dla studentów

W ING jedno z najlepszych kont dla studentów

Konto Direct ING Banku Śląskiego zajęło drugie miejsce w rankingu najlepszych kont dla studentów 2013, przygotowanym przez portal Money.pl.

Portal Money.pl przenalizował ofertę 18 banków, które posiadają w ofercie konto osobiste dla studentów w wieku od 18 do 26 lat, ceniących sobie bankowość mobilną i różne funkcjonalności bankowości internetowej, a także chętnie korzystających z promocji i rabatów. Podstawowym założeniem rankingu był brak regularnych wpłat na konto, regularnych operacji kartą i możliwość wystąpienia miesięcy z zerowym saldem na rachunku.

Najwyżej oceniano banki, które nie pobierają opłat za prowadzenie rachunku, nieuwarunkowany żadnymi dodatkowymi warunkami. Oceniano również koszty wydania oraz użytkowania karty bankomatowej, przelewów, zleceń stałych oraz realizacji polecenia zapłaty. Punkty można było również otrzymać za dostępność karty w technologii zbliżeniowej, możliwość skorzystania z bankowości mobilnej oraz za możliwość uzyskania limitu kredytowego. Jednocześnie premiowano liczbę bezpłatnych bankomatów. W przypadku ING Banku Śląskiego wskazano również następujące bonusy oferowane posiadaczom kont:

  • Smart Saver – program automatycznego oszczędzania,
  • Dream Saver – program wspierający oszczędzanie na określony cel,
  • Finansometr – wygodny system do zarządzania finansami osobistymi,
  • Promocja Konto z darmowym doładowaniem.

Konto Direct oferuje wiele udogodnień oprócz tych wskazanych w rankingu, m.in.:

  • ING BankMobile darmowa aplikacja mobilna dla telefonów z systemem iOS i Android. Dostęp do konta przez telefon, możliwość wykonywania przelewów na dowolne rachunki, sprawdzenia stanu rachunku bez konieczności logowania. Szybkie wyszukiwanie najbliższych bankomatów i oddziałów banku;
  • Nowoczesna bankowość internetowa ING BankOnLine. Dostęp do pieniędzy 24h na dobę 7 dni w tygodniu przez komputer, smartfon, tablet;
  • Otwarcie rachunku. Możliwość otwarcia poprzez autoryzację przelewem z innego banku;
  • Bankujesz-Kupujesz: zakupy produktów renomowanych firm w wyjątkowych cenach – tylko dla klientów ING Banku Śląskiego;
  • Bezpieczne zakupy on-line kartą – możliwość dokonywania zakupów w Internecie przy użyciu karty debetowej wspieranej dodatkowo usługą 3D Secure.

W ramach oferty w ING Banku Śląskim właściciele Kont Direct w wieku 18-26 lat nie są obciążani opłatą za pierwsze zamówienie lub pierwszą zmianę wizerunku karty płatniczej wydanej do Konta Direct oraz pierwsze wydanie K@rty wirtualnej ING Visa służącej do płatności w Internecie.

Źródło: ING Bank Śląski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular