Strona głównaWiadomościW ING jedna z najlepszych pożyczek gotówkowych

W ING jedna z najlepszych pożyczek gotówkowych

ING Bank Śląski zajął wysoką pozycję w rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych w listopadzie 2013 r. przygotowanym przez jeden z portali internetowych. Bank zajął trzecie miejsce w rankingu dla klientów zewnętrznych chcących pożyczyć 10 tys zł.

TotalMoney.pl sporządzając ranking kredytów i pożyczek gotówkowych w okresie przedświątecznym portal TotalMoney.pl sprawdził oferty banków w dwóch kategoriach – klientów wewnętrznych (posiadających konto osobiste w banku) oraz klientów zewnętrznych (chcących pożyczyć bez zakładania konta). W ankiecie rozesłanej do banków zapytano o całkowite koszty oraz miesięczną ratę dla kredytu gotówkowego na kwotę 10 tysięcy złotych, które pożyczkobiorcy chcą spłacać w równych ratach przez następne 24 miesiące. Klienci pracują na umowę o pracę na czas nieokreślony, a ich łączne dochody to 4 041zł netto. Portal zakluczowe dla pozycji w rankingu uznał całkowitą kwotę do zapłaty przez konsumenta zawierającą nie tylko odsetki i prowizje, ale także opłaty ubezpieczeniowe. ING Bank Śląski, który zewnętrznym klientom jest w stanie zaproponować kredyt lub pożyczkę z całkowitą kwotą do spłaty w wysokości 11 747,96 zł, zajął trzecie miejsce.

Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim może zostać przeznaczona na dowolny cel, przy minimum formalności, bez poręczycieli i konieczności zabezpieczania. Pożyczkę można otrzymać nawet w ciągu 15 minut – podczas jednej wizyty w banku lub logując się do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Źródło: ING Bank Śląski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular