Strona główna Wiadomości Volkswagen Bank direct uruchamia market ubezpieczeniowy

Volkswagen Bank direct uruchamia market ubezpieczeniowy

Volkswagen Bank direct uruchamia market ubezpieczeniowy

Market ubezpieczeniowy to niezależna porównywarka, która umożliwia zakup ubezpieczenia bez wychodzenia z domu i bez dodatkowych opłat. Za pośrednictwem strony internetowej można nabyć sześć rodzajów ubezpieczeń: turystyczne, nieruchomości, NNW, assistance, ochrony prawnej i zdrowotne.


Z Marketu ubezpieczeniowego może skorzystać każdy, bez względu na to, czy jest klientem Volkswagen Bank direct, czy nie. Narzędzie umożliwia porównanie produktów oraz zakup wybranego ubezpieczenia przez internet. Serwis obejmuje oferty 10 towarzystw ubezpieczeniowych specjalizujących się w konkretnych liniach produktowych.

 

Za pośrednictwem Marketu ubezpieczeniowego można nabyć 6 rodzajów ubezpieczeń:

  • ubezpieczenie turystyczne (wycieczki, podróże wypoczynkowe oraz służbowe),

  • ubezpieczenie NNW (turystyka krajowa, w pracy, w życiu prywatnym),

  • ubezpieczenie assistance (natychmiastowa pomoc na drodze),

  • ubezpieczenie nieruchomości (domy oraz mieszkania),

  • ubezpieczenie ochrony prawnej (w życiu prywatnym, związanej z pojazdem lub nieruchomością),

  • ubezpieczenie zdrowotne (koszty leczenia, pomoc doraźna, pobyt w szpitalu).

Aby kupić ubezpieczenie, wystarczy wejść na stronę internetową www.vwbank-market.pl, wybrać rodzaj ubezpieczenia oraz zdefiniować jego najważniejsze warunki. Na tej podstawie serwis wyświetli dostępne produkty, które można porównać, a następnie wybrać ten, który jest najlepiej dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Po wypełnieniu formularza z danymi osobowymi, ostatnim krokiem jest wybór dogodnej formy płatności składki. Polisa potwierdzająca zakup ubezpieczenia zostanie przesłana na wskazany adres poczty elektronicznej.

 

Market ubezpieczeniowy Volkswagen Bank direct jest dedykowany klientom, którzy cenią czas, pieniądze oraz wygodę podczas dokonywania zakupów. Serwis umożliwia nabycie produktu 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dzięki temu klient może być objęty ochroną ubezpieczeniową od zaraz – mówi Karolina Łempicka z Departamentu Marketingu w Volkswagen Bank Polska SA.

 

Właścicielem serwisu i podmiotem wykonującym czynności agencyjne jest multiagencja ubezpieczeniowa Blue Finance Sp. z o.o.

Źródło: VW Bank direct

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.