Strona główna Wiadomości Uzupełnienie składu Zarządu Banku BPS

Uzupełnienie składu Zarządu Banku BPS

Uzupełnienie składu Zarządu Banku BPS

6 czerwca br. Rada Nadzorcza Banku BPS powołała Piotra Chrzanowskiego do zarządu banku z dniem 6 czerwca br. Decyzją tą uzupełniono, dotychczas 4-osobowy, skład zarządu banku.

Piotr Chrzanowski swoją karierę zawodową w sektorze spółdzielczym rozpoczął w 2002 roku w Mazowieckim Banku Regionalnym w oddziale w Ciechanowie. W kolejnych latach pracował w Banku Spółdzielczym w Przasnyszu na stanowisku Kierownika Zespołu Handlowego. W 2007 roku rozpoczął pracę w Biurze Bankowości Inwestycyjnej Raiffeisen Banku. W kolejnych latach obejmował stanowisko Dyrektora Makroregionu odpowiedzialnego za region centralno-wschodni w szwedzkim SEB TFI SA oraz syrektora ds. sprzedaży w Opera TFI SA. Z Grupą BPS związany jest od 2010 roku, kiedy to przez ponad 2 lata w spółce zależnej BPS TFI był Dyrektorem Departamentu Sprzedaży i Marketingu. Ostatnio przeszedł do Banku BPS jako dyrektor Departamentu Marketingu i Produktów. Absolwent studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie. Ukończył Wydział Zarządzania i Wydział Pedagogiczny na Uniwersytecie Warszawskim.

– Stworzyliśmy zespół o różnorodnym doświadczeniu, ale także wieku – podkreśla Tomasz Mironczuk, prezes zarządu Banku BPS – Członkowie nowego zarządu Banku BPS reprezentują cztery grupy wiekowe: 30, 40, 50 i 60-latków. Taka rozpiętość pomoże rozszerzyć spojrzenie na poszczególne obszary kierowania Bankiem. Jest cenna także w kontakcie z naszymi Klientami. Pozwoli nam lepiej rozumieć i odpowiadać na ich różne oczekiwania.

Kompletny zarząd Banku BPS i podział kompetencyjny przedstawia się następująco:

  • Tomasz Mironczuk, prezes zarządu, odpowiedzialny za Pion Zarządzania Bankiem,
  • Piotr Chrzanowski, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za Pion Bankowości Komercyjnej,
  • Krzysztof Kokot, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za Pion Wsparcia,
  • Andrzej Kołatkowski, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za Pion Finansów i Ryzyka,
  • Zdzisław Kupczyk, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za Pion Bankowości Spółdzielczej.

Źródło: Bank BPS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.