Strona główna Wiadomości Tydzień Rabatów dla klientów Getin Bank

Tydzień Rabatów dla klientów Getin Bank

Tydzień Rabatów dla klientów Getin Bank

Zniżki w sklepach Esotiq, Tatuum oraz na zakup biletów linii Air France otrzymają posiadacze kart Getin Banku oraz Getin Online. Z propozycji przygotowanej przez Getin Bank oraz Partnerów można skorzystać od 19 do 25 sierpnia br. podczas Tygodnia Rabatów.

 

Aktualna promocja Getin Banku jest skierowania do wszystkich posiadaczy kart Getin Banku jak i Getin Online, zawierających logo banku. Dzięki współpracy z Partnerami klienci banku, którzy udadzą się na zakupy pomiędzy 19 a 25 sierpnia, mogą skorzystać nawet z 20 proc. bonifikat. Marka Esotiq przygotowała 15 proc. rabat na cały asortyment pięknej, kobiecej bielizny. Z kolei sklepy z odzieżą i dodatkami Tatuum zachęcają klientów banku do zakupów 20 proc. zniżkami. Miłośnicy podróży także znajdą coś dla siebie. Używając kart z logiem Getin Banku mogą oni cieszyć się podniebnymi lotami.

 


Pełna wersja raportu Bankier.pl „Trendy na rynku kont osobistych w 2013 roku”, przygotowana z myślą o klientach instytucjonalnych, zawiera szczegółową analizę badania oraz kompleksowy przegląd rynku kont osobistych w Polsce.

Szczegóły: Marcin Świerkot, Bankier.pl – [email protected]

 

Tydzień Rabatów z kartami Getin Banku obejmuje każdą kartę banku z jego logo. Rabaty w promocji obowiązują od 19 do 25 sierpnia br. Zniżki przyznawane są bezpośrednio przez Partnerów akcji. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio w punktach sprzedaży Esotiq, Tatuum oraz Air France.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.