Strona główna Wiadomości Trwa promocja Mini Ratki w PKO Banku Polskim

Trwa promocja Mini Ratki w PKO Banku Polskim

Trwa promocja Mini Ratki w PKO Banku Polskim

Mini Ratkę z niższym oprocentowaniem i zredukowaną prowizją, atrakcyjne warunki pożyczki na spłatę kredytów z innych bankach w kwocie od 1 000 zł aż do 150 000 zł, dodatkowe środki na dowolny cel, np. przedświąteczne wydatki proponuje obecnie PKO Bank Polski w promocyjnej ofercie pożyczki gotówkowej obowiązującej do końca roku.

 

Mini Ratka zachęca klientów do przeniesienia swoich kredytów do PKO Banku Polskiego. Skonsolidowaną swoje kredyty można na promocyjnych warunkach:

 

·        0% prowizji i oprocentowanie 10,99% dla ubezpieczonych pożyczek w kwocie od 15 000 zł w pozostałych przypadkach dla oferty konsolidowanych zobowiązań spoza PKO Banku Polskiego prowizja przy ubezpieczonych pożyczkach wynosi 4%, zaś oprocentowanie 13,99%

·        kwota pożyczki aż do 150 000 zł, a okres kredytowania wynosi nawet 120 miesięcy

 

Mini Ratka to dodatkowo:

·        ekstra gotówka na dowolny cel – aż do 10% konsolidowanych zobowiązań,

·        szybka wstępna decyzja kredytowa nawet w 5 minut,

·        spłata innych kredytów oraz wypłata gotówki podczas jednej wizyty w oddziale,

·        minimum formalności – nawet do 150 000 bez zaświadczeń o dochodach i bez poręczycieli,

 

Promocyjną ofertę pożyczki bez prowizji i z niskim oprocentowaniem PKO Bank Polski przygotował z myślą o klientach, którzy oczekują minimum wymagań formalnych i decyzji podejmowanych w krótkim czasie. Dla klientów, którzy do tej pory korzystali z oferty kredytowej innych banków mamy specjalne warunki konsolidacji z możliwością otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel – szczególnie potrzebnej  w okresie przedświątecznym.  – mówi Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Finansowania Klientów Indywidualnych.

 

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym Taryfa Prowizji i Opłat bankowych, są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego i na stronie www.pkobp.pl.>

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.