Strona główna Wiadomości Toyota bank podsumowuje czwartą edycję konkursu świadectw

Toyota bank podsumowuje czwartą edycję konkursu świadectw

Toyota bank podsumowuje czwartą edycję konkursu świadectw

Czwarta już edycja konkursu świadectw dla najmłodszych organizowanego przez Toyota Bank pokazała, że nauka popłaca. Zdecydowana większość uczestników otrzymała najwyższe premie pieniężne za średnią ocen 5.0 i wyższe.

 

Kolejna edycja promocji młodzieżowego Konta Click w Toyota Bank cieszyła się jeszcze większą popularnością niż poprzednie edycje. Wraz z zainteresowaniem rosły także i średnie ocen ze świadectw szkolnych. Prawie trzy czwarte (76%) uczestników otrzymało maksymalne premie w wysokości 200% odsetek od zgromadzonych na Koncie środków. Średnia z ich świadectw wynosiła co najmniej 5.0. Najwyższa zanotowana średnia ocen na koniec roku szkolnego wyniosła bagatela 5,91.

 

– Cieszy nas fakt, że coraz większa liczba naszych młodych klientów bierze udział w promocji, a ich wyniki w nauce okazują się coraz lepsze. Ideą promocji Toyota Bank jest pokazanie młodym ludziom, że nauka po prostu się opłaca. Przy okazji to świetna możliwość, aby nauczyć się oszczędzać i zarządzać własnymi pieniędzmi już od najmłodszych lat –mówi Bartosz Suchecki, kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank.

 

Najmłodszy uczestnik konkursu miał 13 lat, najstarszy 20. 16% uczniów skorzystało również z dodatkowej możliwości – dzięki wykonaniu odpowiedniej liczby transakcji bezgotówkowych na swoich kontach, otrzymali bony zakupowe w salonach EMPIK-u.

 

Konto Click to konto skierowane do najmłodszych klientów Toyota Bank. Oferuje wysokie (nawet 5,25% w skali roku) oprocentowanie, bezpłatne przelewy internetowe, oraz bezpieczną kartę płatniczą z dostępem do wszystkich bankomatów w kraju. Co roku Toyota Bank organizuje promocję, w której za odpowiednią średnią ocen na koniec roku szkolnego, uczniowie otrzymują dodatkowe oprocentowanie.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.