Strona główna Wiadomości Szczęśliwa siódemka Światowych Gigantów w Banku Pocztowym

Szczęśliwa siódemka Światowych Gigantów w Banku Pocztowym

Szczęśliwa siódemka Światowych Gigantów w Banku Pocztowym

Ruszyła siódma subskrypcja produktu strukturyzowanego – „Światowi Giganci”. Emisja potrwa do 30 września br.

„Światowi Giganci” to produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, którego okres ubezpieczenia trwa 2 lata, a możliwy maksymalny zysk w tym okresie wynosi aż 15%. Minimalna kwota inwestycji to jedynie 3 tys. zł.

Produkt inwestycyjny oferowany jest wspólnie przez Bank Pocztowy i Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie. Jego adresatami są osoby, które szukają możliwości osiągnięcia potencjalnie wyższego zysku w porównaniu ze standardową lokatą.

– Światowi Giganci” cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych Klientów, zwłaszcza w okresie niskich stóp procentowych. Nasza ostatnia subskrypcja zakończyła się czterokrotnym wzrostem liczby przyjętych Deklaracji w stosunku do pierwszej – mówi Karolina Stefanowicz, zastępca dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

Wraz z ubezpieczeniem bank proponuje klientom możliwość skorzystania z lokaty 3-miesięcznej Gigant III. Jej oprocentowanie wynosi 5% w skali roku. Warunkiem skorzystania z lokaty jest jednoczesne zainwestowanie środków o przynajmniej tej samej wysokości w produkt strukturyzowany. Po okresie trzech miesięcy lokata może zostać przedłużona na kolejny okres na warunkach standardowej, aktualnie obowiązującej oferty.

– Klienci cenią sobie taki charakter inwestycji: z jednej strony atrakcyjnie oprocentowaną lokatę, a z drugiej samo ubezpieczenie na życie i dożycie które może dać potencjalnie wysoki zysk  – podsumowuje Karolina Stefanowicz.

Do naliczania potencjalnego zysku z „Światowych Gigantów” wykorzystany zostaje koszyk 20 globalnych spółek  (m.in. Apple, Toyota, Samsung). Na stronie banku został umieszczony komunikat o sposobie naliczania potencjalnego zysku wraz z odpowiednimi linkami do notowań poszczególnych spółek.

Z produktu można skorzystać w sieci własnej Banku Pocztowego – placówkach i oddziałach, w tym w mikrooddziałach.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.