Strona główna Wiadomości Sygma Bank otworzył placówkę w Gliwicach

Sygma Bank otworzył placówkę w Gliwicach

Sygma Bank otworzył placówkę w Gliwicach

Sygma Bank od kilku tygodni otwiera swoje placówki w całym kraju. Toruń, Kielce, Wrocław, Katowice to kolejne miasta z placówkami, a od wczoraj działa placówka w Gliwicach.

 

Sygma Bank zapowiadał kilka tygodni temu rozwój sieci placówek; oprócz tych samodzielnych, zlokalizowanych w centrach miast, otworzył również dwa pierwsze stoiska w galeriach handlowych – w Płocku i Tarnowie – realizując strategię docierania do klientów pod własną marką, bez korzystania z pośrednictwa sklepów. Nie oznacza to jednak końca współpracy kredytowej ze sklepami, ale równoległe budowanie własnego kanału dystrybucji.

 

Tydzień po otwarciu placówki w Katowicach Sygma Bank uruchomił kolejną na Górnym Śląsku, tym razem w Gliwicach. Na jej lokalizację wybrano ul. Zwycięstwa 56. Dwie górnośląskie placówki banku mają wzmocnić sieć dystrybucji produktów finansowych, pozwolą też klientom na załatwianie spraw związanych z posiadanymi już kredytami, a biorąc pod uwagę lokalizację w Gliwicach – jedna z głównych ulic miasta – przy ulicy Zwycięstwa, nietrudno zauważyć, że Sygma Bank chce być dobrze widoczny dla swoich obecnych i przyszłych klientów.

 

– Toruń, Kielce, Wrocław, Katowice, a teraz Gliwice. Tak wygląda mapa obecności Sygma Banku w kilku miastach Polski. W maju zapowiadaliśmy otwarcie kilku placówek z myślą o zwiększeniu swojej dostępności dla klientów. Sygma Bank znany jest głównie z dystrybucji swoich produktów finansowych za pośrednictwem sieci handlowych, tych największych, ale również średnich i najmniejszych – często lokalnych. Mówiąc innymi słowami, pomagamy w zakupach zgodnie z naszą misją- powiedział Krzysztof Komosa, Zarządzający Sprzedażą w Sygma Banku.

 

– Projekt otwarcia własnych samodzielnych placówek nie oznacza jednak, że zamierzamy rezygnować z dotychczasowego modelu biznesowego – współpracy ze sklepami. Wciąż aktywnie będziemy promować wspólnie z nimi nasze usługi, dodatkowo chcemy być obecni w miastach o dużym potencjale rozwoju, w świetnie zlokalizowanych placówkach, będąc „pod ręką” dla naszych klientów. Dotychczasowa liczba odwiedzin w czterech placówkach pokazuje nam, że ta decyzja była słuszna. Oczywiście placówka w Gliwicach nie musi być naszą ostatnią otwartą w tym roku, ale teraz zbyt wcześnie jest na podanie szczegółów. Warto dodać, że oprócz samodzielnych placówek Sygma Bank pojawił się ze swoimi stoiskami w dwóch galeriach handlowych – Mazovia w Płocku oraz Gemini Park w Tarnowie – informuje Komosa.

Źródło: Sygma Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.