Strona główna Wiadomości Sygma Bank otworzył pierwszą placówkę w województwie śląskim

Sygma Bank otworzył pierwszą placówkę w województwie śląskim

Sygma Bank otworzył pierwszą placówkę w województwie śląskim

Sygma Bank, znany do tej pory głównie z finansowania zakupów w wielkich sieciach handlowych otworzył swoją kolejną placówkę, tym razem w Katowicach. Bank zapowiadał już wcześniej obecność w kilku miastach Polski, zgodnie ze strategią zakładającą rozwój wszystkich kanałów sprzedaży produktów kredytowych.

 

6 maja w Toruniu Sygma Bank otworzył swoją pierwszą samodzielną placówkę. W ciągu kilku tygodni kolejne placówki pojawiły się w Kielcach i Wrocławiu, zaś bank zapowiedział dalszy rozwój swojej sieci placówek.

 

10 czerwca otwarta została pierwsza placówka w województwie śląskim, a na jej lokalizację wybrano ul. 3 Maja w Katowicach. Katowicka placówka Sygma Banku wzmacnia sieć dystrybucji produktów finansowych oraz pozwoli klientom na załatwianie różnych spraw związanych z kredytami. Klienci odwiedzający placówkę mogą skorzystać
z oferty kredytowej banku, wykupić ubezpieczenie, wpłacić pieniądze tytułem spłaty rat, wypłacić środki z uruchomionego kredytu, a także złożyć dyspozycje i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z działalnością i ofertą Sygma Banku. Placówka w Katowicach znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. 3 Maja 8.

 

 

Sygma Bank planuje otwarcie następnej placówki na Górnym Śląsku, według planów ma ono nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Oprócz samodzielnych placówek bankowych Sygma Bank uruchomił również dwa stanowiska w galeriach handlowych – w Płocku oraz Tarnowie. Nie jest wykluczone, że w nadchodzących miesiącach sieć placówek Sygma Banku powiększy się o nowe lokalizacje.

Źródło: Sygma Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.