Strona główna Wiadomości Światowi Giganci w ofercie Banku Pocztowego

Światowi Giganci w ofercie Banku Pocztowego

Światowi Giganci w ofercie Banku Pocztowego

Bank Pocztowy 3 czerwca br. rozpoczął V subskrypcję produktu strukturyzowanego w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie „Światowi Giganci” wraz z atrakcyjnie oprocentowaną Lokatą Gigant III.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup „Światowych Gigantów”, mogą również skorzystać z Lokaty Gigant III, której oprocentowanie wynosi 6%. Lokata jest zakładana na okres 3 miesięcy, a po tym terminie może zostać przedłużona na kolejny okres na warunkach standardowej oferty.

Warunkiem skorzystania z lokaty jest jednoczesne zainwestowanie środków o przynajmniej tej samej wysokości w produkt strukturyzowany.

 „Światowi Giganci” zostali  stworzeni przy współpracy z Open Life TU Życie. Adresatami są osoby, które szukają możliwości osiągnięcia potencjalnie wyższego zysku w porównaniu ze standardową lokatą.

Okres ubezpieczenia trwa 2 lata. Do naliczania potencjalnego zysku wykorzystany zostaje koszyk 20 globalnych spółek  (m.in. Apple, Toyota, Samsung). Minimalna kwota inwestycji to 3 tys. zł. Potencjalny zysk naliczany jest codziennie, a jego maksymalna wysokość po dwóch latach może wynieść aż 15%. Na stronie banku został umieszczony komunikat o sposobie naliczania potencjalnego zysku wraz z odpowiednimi linkami do notowań poszczególnych spółek.

Z produktu można skorzystać w sieci własnej Banku Pocztowego – placówkach i  oddziałach, w tym w mikrooddziałach.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.