Strona główna Wiadomości Świąteczna promocja pożyczki gotówkowej Banku Millennium

Świąteczna promocja pożyczki gotówkowej Banku Millennium

Świąteczna promocja pożyczki gotówkowej Banku Millennium

Bank Millennium przygotował promocję Pożyczki Gotówkowej „Spłata raty po Nowym Roku”, która pozwala na odroczenie płatności pierwszej raty aż do trzech miesięcy od podpisania umowy kredytowej.


Koniec roku niesie ze sobą szereg wydatków, związanych przede wszystkim z organizacją Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowanie wymarzonych Świąt, które powinny być czasem radosnym i wolnym od trosk, z pewnością ułatwi nasza pożyczka z gwarancją najniższego oprocentowania dla każdego Klienta. W tym okresie, oprócz korzystnych warunków cenowych, szczególnie ważne dla budżetu domowego stają się dwa inne elementy oferty kredytowej – szybki dostęp do środków oraz możliwość uregulowania pierwszej raty jak najpóźniej. Obie te potrzeby zaspokajamy odpowiednio poprzez umożliwienie wypłaty gotówki nawet w ciągu jednego dnia oraz płatności pierwszej raty w nowym roku kalendarzowym– mówi Wioletta Pawińska, kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

 

W ramach promocji „Spłata raty po Nowym Roku” obowiązującej do 15 grudnia br. Klient ma możliwość odroczenia płatności pierwszej raty aż do trzech miesięcy od podpisania umowy. Wystarczy, że podczas składania wniosku zadeklaruje chęć przystąpienia do promocji.

Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium to również gwarancja najniższego oprocentowania. Jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy Klient znajdzie tańszą ofertę pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki Klientowi zaproponowano w innym banku.

 

Pożyczka Gotówkowa to:

  • Gwarancja Najniższego Oprocentowania

  • Możliwość odroczenia płatności raty dzięki promocji „Spłata raty po Nowym Roku”

  • Wstępna decyzja kredytowa nawet w 15 minut; wypłata środków nawet w ciągu jednego dnia

  • Możliwość wyboru dnia spłaty raty oraz rozłożenia rat nawet na 7 lat

  • Wysokość pożyczki od 1000 zł do 80 000 zł, dla aktywnych Klientów Banku nawet do 150 000 zł

  • Szeroki zakres dostępnych ubezpieczeń. Ochrona ubezpieczeniowa zmienia się automatycznie w zależności od bieżącej sytuacji zawodowej Klienta oraz uprawnień do emerytury lub renty.

Promocja „Gwarancja Najniższego Oprocentowania” obowiązuje do 31 marca 2014 r. Gwarancja dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych. Promocja „Spłata raty po Nowym Roku” trwa do 15 grudnia 2013 r. i dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych do kwoty 30 000 zł brutto.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.