Strona główna Wiadomości Super Novy kredyt najkorzystniejszy w wakacyjnym zestawieniu

Super Novy kredyt najkorzystniejszy w wakacyjnym zestawieniu

Super Novy kredyt najkorzystniejszy w wakacyjnym zestawieniu

Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego zajął pierwsze miejsce w rankingu eksperckim. Promocja trwa do 30 czerwca br.

Wakacyjna propozycja Banku Pocztowego zajęła pierwsze miejsce w dwóch zestawieniach serwisu finansowego – bankier.pl. Jej parametry to oprocentowanie wynoszące 9,99%, prowizja 3% oraz korzystne ubezpieczenie NNW 28 zł miesięcznie.

Autorzy rankingu poszukiwali najlepszej propozycji dla kredytu na kwotę 6 tys. zł, o okresie spłaty 12 miesięcy. Jest to gotówka, za którą można sfinansować wakacje dla dwóch osób. Rata kredytu w Banku Pocztowym wyniosła 527 zł i była najniższą w zestawieniu, które obejmuje 19 ofert.

Kredyt w ramach promocji Super Nova okazał się najtańszy zarówno dla obecnego klienta banku, jak i dla osoby niebędącej jeszcze klientem banku. Autorzy rankingu przeanalizowali oferty dla tych dwóch wariantów.

– Zaletą naszego kredytu jest również ubezpieczenie NNW stanowiące  dodatkowe zabezpieczanie dla klientów w trakcie wakacji. Jego warunki są bardzo atrakcyjne – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista w linii biznesowej kredytów detalicznych w Banku Pocztowym.

Atutem oferty jest bardzo długi okres kredytowania – nawet do 150 miesięcy. Klient może w ten sposób dostosować raty kredytów do swojego budżetu. Minimalna wysokość kredytu wynosi 500 zł, natomiast maksymalna to 150 tys. zł.

O promocyjny kredyt do 30 czerwca br. można wnioskować na każdej poczcie, w placówkach i mikrooddziałach Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.