Strona główna Wiadomości Ruszyła kampania kredytu Marzysz i masz w Raiffeisen Polbank

Ruszyła kampania kredytu Marzysz i masz w Raiffeisen Polbank

Ruszyła kampania kredytu Marzysz i masz w Raiffeisen Polbank

Wystartowała nowa kampania kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank. Bank zachęca w niej klientów, aby nie czekali ze spełnieniem swoich marzeń, tylko zaczęli realizować je, korzystając z kredytu „Marzysz i masz”.

 

Produkt charakteryzuje się prostą konstrukcją – bez odsetek, dodatkowych opłat i obowiązkowych ubezpieczeń – jedyny koszt to prowizja w wysokości 9%. 3 czerwca 2013 r. wystartowała telewizyjna odsłona kampanii. Wspiera ją outdoor, strona www, materiały BTL i ekrany bankomatów. W kampanii wykorzystywany jest wizerunek Justyny Kowalczyk.

 

W przypadku TV i radia emitowane są dwa rodzaje spotów. W filmach reklamowych można zobaczyć osoby, które spełniają swoje marzenia lub realizują potrzeby dzięki kredytowi – młode małżeństwo rozpoczyna remont, rodzina wyjeżdża na upragnione wakacje, dziewczyna cieszy się nowym skuterem, a narzeczeni – wspaniałym weselem. Kreacja utrzymana jest w niezobowiązującej i ciepłej konwencji. W spotach radiowych z kolei można usłyszeć dwa dialogi, których bohaterowie zmuszeni są do odłożenia planów z powodu braku gotówki. Okazuje się jednak na koniec, że dzięki kredytowi w Raiffeisen Polbank także realizacja ich marzeń jest możliwa.

 

Kredyt „Marzysz i masz” to pożyczka, w przypadku której całość kosztów jego obsługi regulowana jest na początku okresu kredytowania. Wystarczy, że klient jednorazowo zapłaci 9% prowizji. Nie ponosi potem żadnych dodatkowych kosztów typu odsetki, dodatkowe opłaty i ubezpieczenia. Kredyt można zaciągnąć na dowolny cel, a okres kredytowania wynosi od 6 do 12 miesięcy. W ramach kredytu „Marzysz i masz” można uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 zł do 150 tys. zł.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.