Strona główna Wiadomości Rusza promocja pożyczki w ROR w BOŚ Banku

Rusza promocja pożyczki w ROR w BOŚ Banku

Rusza promocja pożyczki w ROR w BOŚ Banku

 Bez odsetek w pierwszym miesiącu i bez prowizji za pierwszy rok korzystania – w ramach „Pakietu na Start” Bank Ochrony Środowiska przygotował promocyjne warunki korzystania z pożyczki w ROR. Najnowsza oferta BOŚ Banku jest powiązana z założeniem Konta bez Kantów, czyli rachunku z finansowymi bonusami wypłacanymi w zamian za korzystanie z wybranych produktów i usług bankowych, m.in. przelewów, pożyczek, kart płatniczych.

 

Maksymalny limit pożyczki w ROR dostępnej w najnowszej ofercie BOŚ Banku wynosi 10.000 zł. Klienci, którzy skorzystają z promocji „Pakiet na Start”, nie zapłacą prowizji przygotowawczej za pierwszy rok korzystania z przyznanego im limitu (standardowo jest to 1 proc. min. 30 zł). Ponadto w pierwszym miesiącu korzystania z pożyczki jej oprocentowanie jest zerowe (w kolejnych naliczana będzie standardowa stawka 16 proc. w skali roku).

 

Do uzyskania limitu w wysokości do 3700 zł wystarcza złożenie oświadczenia o zarobkach. Pożyczka udzielana jest „od ręki”. W przypadku wyższych kwot należy dostarczyć historię rachunku, m.in .za ostatnie trzy miesiące.

 

Promocja „Pakiet na Start” powiązana jest z założeniem Konta bez Kantów i skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze ROR w Banku Ochrony Środowiska. Warty podkreślenia jest przy tym fakt, że Konto bez Kantów jest rachunkiem oferującym rozbudowany system bonusów finansowych. Jego posiadacze mogą korzystać z dwóch modułów premiowych: jeden kierowany jest do klientów aktywnie korzystającym z kart płatniczych, zarówno debetowych jak i kredytowych, natomiast drugi premiuje osoby aktywnie korzystające z posiadanego ROR.

 

Z promocji „Pakiet na Start” można skorzystać do końca 2013 roku.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.