Strona główna Wiadomości Raiffeisen Polbank spłaci za Ciebie ratę kredytu

Raiffeisen Polbank spłaci za Ciebie ratę kredytu

Raiffeisen Polbank spłaci za Ciebie ratę kredytu

„Rata w prezencie” to promocyjna oferta Raiffeisen Polbank dla klientów, którzy zaciągną w banku kredyt gotówkowy. W jej ramach bank spłaci za klienta jedną ratę.

 

Dzięki temu w wybranym przez siebie miesiącu klient nie zapłaci nawet złotówki raty, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będzie mógł wykorzystać na swoje potrzeby. Usługa jest bezpłatna – nie wiąże się z żadnymi prowizjami, opłatami, ani dodatkowymi odsetkami. Ofertą objęte są nowo udzielane kredyty rozłożone na co najmniej 36 rat, w których pojedyncza rata nie przekracza 760 zł. Chęć skorzystania z usługi spłaty przez bank jednej raty kredytu należy zgłosić w placówce Raiffeisen Polbank w ciągu roku od podpisania umowy kredytowej. Dyspozycję trzeba złożyć w miesiącu poprzedzającym ten,

w którym bank ma opłacić ratę.

 

Tak zwane wakacje kredytowe zwykle polegają na tym, że albo rata jest przesuwana w czasie, albo klient nie płaci raty, ale za to musi zapłacić np. odsetki za ulgowy okres. U nas jest inaczej, bo zwalniamy klienta z całej raty i to absolutnie beż żadnych kosztów, opłat, odsetek, prowizji. Po prostu dajemy jedną ratę w prezencie. To unikatowa na rynku oferta. Dzięki niej zachęcamy osoby rozglądające się za kredytem do rozważenia naszej propozycji. Miesięczna rata do spłaty to dla niejednego gospodarstwa domowego znacząca suma, którą teraz będzie można przeznaczyć, np. wakacje lub święta i to bez nadwerężania domowego budżetu” – mówi Michał Korszeń, Dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych w Raiffeisen Polbank.

 

Promocja „Rata w prezencie” obowiązuje od 16 października 2013 r. do końca bieżącego roku. Żeby z niej skorzystać należy w dowolnej placówce Raiffeisen Polbank wypełnić wniosek o Kredyt na Miarę lub Kredyt Konsumpcyjny. Następnie bank zweryfikuje dane dotyczące klienta i po podpisaniu umowy kredytowej przeleje pieniądze na wskazane przez niego konto.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.