Strona główna Wiadomości Rachunek lokacyjny w BOŚ Banku dla przedsiębiorców

Rachunek lokacyjny w BOŚ Banku dla przedsiębiorców

Rachunek lokacyjny w BOŚ Banku dla przedsiębiorców

Bank Ochrony Środowiska oferuje Rachunek Lokacyjny BOŚ Biznes, który łączy możliwość efektywnego pomnażania swoich oszczędności ze stałym do nich dostępem. Wypłaty możliwe są w dowolnym momencie bez ryzyka utraty odsetek, a ich wysokość zależy od salda na rachunku. Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne.


W ramach Rachunku Lokacyjnego BOŚ Biznes oprocentowanie środków jest progowe. Najwyższe, 2 proc., dotyczy salda w przedziale od 100 tys. zł do 500 tys. zł i jest naliczane od całej kwoty zgromadzonej na rachunku.

 

Przedsiębiorca może skorzystać z opcji automatycznego lokowania wolnych środków pojawiających się na koncie firmowym. Wypłaty możliwe są w dowolnym momencie bez ryzyka utraty odsetek. Ponadto, Bank nie pobiera prowizji za pierwszą wypłatę środków (przelewem wewnętrznym) w miesiącu, a kolejne kosztują 10 zł. Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne.

 

Rachunek Lokacyjny BOŚ Biznes, to kombinacja oprocentowanego progowo rachunku lokacyjnego i klasycznego rachunku bieżącego. Oznacza to, że poza wpłatami i wypłatami zgromadzonych na nim środków, z poziomu rachunku możliwe są i inne operacje, np. przelewy lub polecenia wypłaty w obrocie zagranicznym, a zgromadzone środki są korzystnie oprocentowane, podobnie jak na produktach oszczędnościowych. Środki na rachunku objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.