Strona głównaWiadomościPrzetestuj aplikację bankowości mobilnej ING w oddziale

Przetestuj aplikację bankowości mobilnej ING w oddziale

ING Bank Śląski wyposażył w nowoczesne tablety ponad 420 placówek dla klientów detalicznych oraz Private Banking. Na urządzeniach została zainstalowana aplikacja mobilna ING BankMobile, z którą klienci mogą na miejscu zapoznać się i przetestować. W ten sposób bank chce przybliżyć ideę bankowości mobilnej klientom niekorzystającym dotąd z tej usługi.

Na urządzeniach zainstalowano aplikacje mobilne ING BankMobile HD na tablety oraz ING BankMobile na smartfony. Dzięki tabletom doradcy banku mogą na miejscu zaprezentować klientom zalety bankowości mobilnej i pokazać jak w łatwy i intuicyjny sposób można korzystać z ING BankMobile. W aplikacjach dostępna jest wersja demonstracyjna, klienci mają więc możliwość samodzielnego użycia i przetestowania aplikacji w oddziale banku.

Aplikacja ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą kredytową oraz informacji na temat zaciągniętych kredytów. Wersja na ING BankMobile HD na tablety umożliwia dodatkowo spłatę kredytu, przelew z karty kredytowej, zastrzeżenie i aktywację karty.

Aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety z systemem Android 2.2 i nowszym oraz iOS 4.3 i nowszym. Instrukcje jak zainstalować ING BankMobile znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego. Z działaniem aplikacji ING BankMobile HD można się zapoznać, oglądając film na stronie internetowej www.ingbank.pl/tablet.

Źródło: ING Bank Śląski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular