Strona głównaWiadomościPrzelewy ekspresowe w eurobanku w promocji za 0 zł

Przelewy ekspresowe w eurobanku w promocji za 0 zł

Eurobank udostępnił swoim klientom możliwość wykonywania przelewów ekspresowych BlueCash, które pozwalają na szybkie przesłanie środków na konto odbiorcy, w czasie nawet do 10 minut. W okresie promocyjnym, 15.08.2013 – 31.10.2013, transakcje tego typu będą realizowane bezpłatnie.


Szybkość i oszczędność czasu


Przelewy ekspresowe sprawdzają się w przypadku, kiedy niezbędne jest natychmiastowe przelanie środków, np. gdy zbliża się termin spłaty raty kredytu lub rachunku np. za telefon lub czynsz, czy w sytuacjach awaryjnych. Usługa jest świadczona przez Blue Media SA. W eurobanku możliwe jest ekspresowe przelanie pieniędzy do 24 banków w Polsce, w dowolnym dniu tygodnia, niezależnie od międzybankowych sesji księgowania przelewów, tzw. sesji Elixir.

 

Przelewy ekspresowe w eurobanku


Klienci eurobanku mogą zrealizować do 5 przelewów ekspresowych dziennie, przy czym maksymalna kwota pojedynczej transakcji wynosi 5000 zł. Wraz z wdrożeniem usługi przelewów ekspresowych BlueCash dla klientów eurobanku została przygotowana promocja „Przelew ekspresowy w Euro Bank SA za 0 zł”. W czasie jej trwania, tj. od 15.08.2013 do 31.10.2013, klienci realizujący transakcje tego typu, nie zostaną obciążeni kwotą prowizji.

 

Najważniejsze cechy przelewów ekspresowych w eurobanku:

– czas realizacji przelewu – nawet do 10 minut

– Max dzienny limit przelewów – 5

– Max limit kwotowy przelewu – 5000 zł

– prowizja za zrealizowanie przelewu – 0 zł (w okresie promocji do 31.10.2013, po tym okresie 5 zł)

– godziny realizacji przelewu – 04:00 – 23:30

 

Jak skorzystać z usługi


Usługa jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kont osobistych eurobanku z dostępem do systemu bankowości internetowej eurobank online. Wystarczy wybrać opcję wykonania takiej operacji w systemie i standardowo zatwierdzić ją kodem wygenerowanym przez token sprzętowy lub TokenGSM. W przypadku gdy Klient nie posiada tokena przelew może być wykonany do zaufanego odbiorcy, który został zdefiniowany w placówce.

 

Kampania


Kampania promująca konta osobiste i ich nowe funkcjonalności: przelewy ekspresowe i bankowość mobilną rozpoczyna się 19.08.2013 i potrwa do 29.09.2013. Obejmuje spoty w stacjach telewizyjnych, a także reklamę w kinach i w Internecie. Promocyjne plakaty i ulotki będzie można również zobaczyć we wszystkich oddziałach eurobanku oraz na ich witrynach. W pierwszej kolejności pojawią się spoty TV dotyczące przelewów ekspresowych, a 2 tygodnie później bankowości mobilnej eurobanku.

 

Szczegóły oferty, w tym informacje o aktualnym oprocentowaniu konta, opłatach i prowizjach, lista banków, do których można wykonać przelew ekspresowy, Regulamin świadczenia Usługi płatniczej w Systemie BlueCash dla klientów banku oraz Regulamin promocji „Przelew ekspresowy w Euro Bank S.A. za 0 zł” są dostępne na www.eurobank.pl oraz w placówkach banku.

Źródło: Euro Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular