Strona główna Wiadomości Przedłużona Gwarancja na auto w ofercie BNP Paribas

Przedłużona Gwarancja na auto w ofercie BNP Paribas

Przedłużona Gwarancja na auto w ofercie BNP Paribas

Dla wszystkich klientów zainteresowanych kredytowaniem zakupu używanego auta

BNP Paribas Bank Polska ma nową propozycję. Wprowadzona właśnie do oferty Przedłużona Gwarancja zabezpieczy kupującego przed kosztami ewentualnych napraw samochodu w okresie nawet do 3 lat, mimo kończącej się gwarancji producenta.

 

Przedłużona Gwarancja to nowy produkt ubezpieczeniowy Banku BNP Paribas dostępny dla klientów zainteresowanych kredytem samochodowym na zakup używanego auta. Unikalne rozwiązanie ochroni kupującego przed skutkami awarii samochodu w okresie jego kredytowania. Składka ubezpieczeniowa może zostać całkowicie wliczona w koszt kredytu, co nie obciąży Klienta dodatkowymi kosztami w momencie nabycia pojazdu. Długość ochrony to nawet 36 miesięcy. Gwarancja obejmuje samochody w wieku do 15 lat.

 

– Ubezpieczenie Przedłużonej Gwarancji pozwoli naszym klientom czuć się pewniej i ograniczyć wydatki w przypadku awarii kredytowanego pojazdu – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty Klienta Indywidualnego -Zapewniamy tym samym poczucie bezpieczeństwa podczas zakupu samochodu w komisie – dodaje Dąbrowski.

 

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Pakiety zapewniają ochronę od podstawowej do kompleksowej, obejmującej główne układy i elementy samochodu:

  • Pakiet SILVER – wariant obejmujący naprawę m.in.: silnika, skrzyni biegów, układu napędowego, hamulcowego, kierowniczego oraz obudowy. Pakiet może zostać wykupiony na 6, 12, 18, 24, 30 i 36 miesięcy.

  • Pakiet GOLD – wariant obejmujący szeroki zakres części, które mogą być naprawiane na koszt Ubezpieczyciela m.in.: silnika, skrzyni biegów, układu napędowego, hamulcowego, kierowniczego, paliwowego, chłodzenia a także sprzęgła, klimatyzacji, zawieszenia i wyposażenia elektrycznego. Pakiet może zostać wykupiony na 6, 12, 18, 24, 30 i 36 miesięcy.

Nowa oferta dostępna jest dla klientów we wszystkich punktach sprzedaży kredytu samochodowego BNP Paribas Banku Polska. W komisach należących do sieci AUTOTU Klienci otrzymują dodatkowo 6 miesięcy bezpłatnej gwarancji płatnej przez bank w Wariancie GREEN, obejmujący naprawę silnika i skrzyni biegów w okresie 6-miesięcznego okresu ubezpieczenia. Ubezpieczenie mogą wykupić jedynie klienci korzystający z kredytu samochodowego.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.