Strona głównaWiadomościPrzebojowy kredyt hipoteczny w Banku Pocztowym

Przebojowy kredyt hipoteczny w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów mieszkaniowych. Marża wynosi 1,2% przez cały okres kredytowania i jest obecnie jedną z najniższych na rynku. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Promocja trwa do końca lipca.

– W ramach aktualnej promocji zrezygnowaliśmy z pobierania prowizji i zaproponowaliśmy bardzo korzystną marżę – 1,2%. Warunkami skorzystania z tej oferty jest posiadanie lub otwarcie konta w naszym banku, na które będzie wpływało minimum 2500 zł miesięcznie, aktywne użytkowanie karty debetowej lub kredytowej oraz zakup pakietu ubezpieczeń z oferty banku. Promocja oferowana jest naszym klientom nawet gdy nie posiadają wkładu własnego – mówi Michał Moskalik, zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

Pakiet ubezpieczeń zawiera ochronę życia, utraty pracy, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy oraz, w przypadku leczenia szpitalnego, następstw nieszczęśliwego wypadku. Ponadto w ofercie znajduje się korzystne ubezpieczenie nieruchomości, które stanowi zabezpieczenie kredytu.

Bank Pocztowy przyznaje kredyty mieszkaniowe na okres do 40 lat. W ofercie znajdują się również kredyty konsolidacyjne oraz pożyczki hipoteczne. Wysokość kredytu mieszkaniowego może sięgnąć nawet 100% wartości nieruchomości. O kredyt wspólnie może ubiegać się do czterech osób – zwiększając w ten sposób zdolność kredytową.

Źródło: Bank Pocztowy

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular