Strona główna Wiadomości Prowizja dla partnerów Programu Afiliacyjnego Alior Banku wyższa o 50%

Prowizja dla partnerów Programu Afiliacyjnego Alior Banku wyższa o 50%

Prowizja dla partnerów Programu Afiliacyjnego Alior Banku wyższa o 50%

Alior Bank podniósł o 50% prowizję przyznawaną za promowanie w Programie Partnerskim pożyczek gotówkowych. Oferta skierowana jest zarówno do obecnych, jak i przyszłych uczestników programu, będących właścicielami stron internetowych, blogów, forów lub sklepów online.

 

Program Afiliacyjny Alior Banku wystartował 21 stycznia 2013 r. Dotychczas dołączyło do niego kilkuset partnerów – właścicieli serwisów internetowych o zróżnicowanej tematyce i formie, m.in. serwisy finansowe, blogi, sklepy internetowe oraz portale społecznościowe. Celem programu jest umożliwienie zarabiania na promocji wybranych produktów Alior Banku.

 

Dotychczas partnerzy programu otrzymywali prowizję wynoszącą 1,3% wartości każdego wypłaconego kredytu, który był zainicjowany wnioskiem internetowym, złożonym przez kredytobiorcę poprzez link znajdujący się na stronie partnera. Teraz bank podwyższył prowizję dla Partnerów o 50%, dzięki temu wzrosła ona z 1,3% do 1,95%. Stanowi to jedną z najwyższych prowizji na polskim rynku programów afiliacyjnych. Podwyżka obejmuje wszystkie wnioski internetowe złożone od 22 lipca 2013 r. do 30 września 2013 r.

 

Z oferty mogą skorzystać dotychczasowi partnerzy Programu Afiliacyjnego Alior Banku oraz osoby i firmy, które zarejestrują w programie swoją stronę internetową, zamieszczą na niej materiały reklamowe pobrane ze strony programu (np. banery lub linki tekstowe) i za ich pośrednictwem zachęcą internautów do składania wniosków internetowych o pożyczkę. Jeśli klientowi zostanie udzielona pożyczka na podstawie elektronicznego wniosku umieszczonego na stronie internetowej partnera, bank wypłaci mu prowizję w wysokości 1,95% wartości pożyczki. Oznacza to, że za sprzedaż np. dwóch pożyczek na łączną kwotę 80 tys. zł można otrzymać aż 1560 zł prowizji.

 

Do Programu Afiliacyjnego Alior Banku oraz wirtualnego Banku Alior Sync mogą przystąpić zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. Rejestracja w programie jest bezpłatna i odbywa się całkowicie online.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.