Strona główna Wiadomości Proste Konto Osobiste Meritum Banku na podium najlepszych kont internetowych

Proste Konto Osobiste Meritum Banku na podium najlepszych kont internetowych

Proste Konto Osobiste Meritum Banku na podium najlepszych kont internetowych

Proste Konto Osobiste Meritum Banku zajęło 2. miejsce w rankingu internetowych kont osobistych porównywarki Totalmoney.pl.

 

Analitycy porównywarki finansowej TotalMoney.pl ocenili konta osobiste oferowane przez 28 banków. Wśród nich szukali tego, które – z jednej strony będzie tanie (najlepiej darmowe), a z drugiej – da swojemu posiadaczowi dodatkowe korzyści.

 

Oferowane przez Meritum Bank konto osobiste pozwala na wygodne i efektywne zarządzanie finansami. Zapewniamy jego posiadaczom bezpłatne korzystanie z rachunku bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów, takich jak określona liczba transakcji czy wartość miesięcznych wpływów. Ponadto, udostępniamy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, takie jaksystem do zarządzania domowym budżetem, czy możliwość otwierania rachunków w procesie 100 proc. on-line– mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów depozytowych i inwestycyjnych Meritum Banku. – Wysoka pozycja w rankingu Totalmoney.pl jest kolejnym potwierdzeniem atrakcyjności naszej oferty – dodaje.

 

Meritum Bank nie pobiera opłat za prowadzenie Prostego Konta Osobistego, wydanie i korzystanie z karty debetowej, darmowe są także krajowe przelewy internetowe (poza natychmiastowymi) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Bank nie wymaga miesięcznych wpływów na konto w określonej wysokości, czy też minimalnej liczby bądź wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową.

 

Proste Konto Osobiste można otworzyć przez Internet nawet w ciągu 15 minut, bez czekania na kuriera i wychodzenia z domu. Jego posiadaczom Bank oferuje 3 miesięczną Pierwszą Lokatę, której oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku (dla kwot od 500 zł do 10 000 zł) oraz konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 3 proc. w skali roku już od pierwszej złotówki, bez górnego limitu zdeponowanych środków.

 

Obecnie trwa druga edycja programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci Banku mogą zarabiać polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym. Bank przyznaje osobie rekomendującej 70 zł nagrody za każdy otwarty z jej polecenia rachunek, którego właściciel w ciągu 60 dni dokona operacji bezgotówkowych kartą debetową o wartości min. 300 zł. Bank nie ogranicza liczby rachunków, które można otworzyć z polecenia danej osoby czy maksymalnej wartości nagrody.

 

Pełny ranking internetowych kont osobistych dostępny jest pod adresem: http://www.totalmoney.pl/artykuly/126358,konta-osobiste,ranking-internetowych-kont-osobistych–jesien-2013,1,1.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.