Promyk mocy

Promyk mocy

W ramach projektu charytatywnego „Promyk mocy” pracownicy Banku BPH przeprowadzili prace remontowe i zakupili wyposażenie do Domu dla Dzieci w Pogórzu w gminie Kosakowo.

 

Projekt „Promyk mocy” to jedna z inicjatyw wyłonionych w ramach „Wiosny z GE Volunteers” – corocznego konkursu na najlepsze projekty charytatywne, przeprowadzane w ramach wolontariatu pracowniczego Banku BPH.

 

 

Wolontariusze Banku BPH wyremontowali i odnowili pomieszczenia w Domu dla Dzieci – całodobowej placówce dla dzieci w wieku gimnazjalnym, które muszą czasowo wychowywać się poza swoją rodziną. Wyposażyli pracownię zajęciową oraz pokój terapeutyczno-sportowy w nowe meble i sprzęty niezbędne do codziennej nauki i ćwiczeń, takie jak: książki, gry planszowe, sprzęt sportowy oraz lustra do ćwiczeń terapeutycznych. Ponadto, wolontariusze przeprowadzili na terenie ośrodka prace ogrodowe: pomalowali wiatę, skosili trawnik i złożyli trampolinę.

 

„Wiosna z GE Volunteers” to coroczny konkurs pracowników Banku BPH na najlepsze projekty charytatywne. Autorzy najciekawszych inicjatyw otrzymują od banku granty umożliwiające ich realizację. W tym roku pracownicy centrali i oddziałów zgłosili aż 50 projektów, spośród których wybrano piętnaście inicjatyw w jedenastu miastach w Polsce. W sumie w realizację projektów wolontariackich zaangażuje się ponad 500 pracowników Banku BPH.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.